Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 14 éves vagyok, hetente 2-3...

14 éves vagyok, hetente 2-3 szál cigit elszívok. Szeretném ezt elmondani szüleimnek, de hogyan hozzam elő?

Figyelt kérdés
Eléggé félek a reakcióktól,nem fizikálisan, egyik szülőm sem bántana. Meg tudom állni, hogy ne gyújtsak rá a heti általában 1-2 cigimre. Amikor haverokkal "bandázunk" egy kicsit akkor több. 3-4 szál a maximum. Azért szívom mert megnyugtat egy picit, meg ez a pár szál jól esik.
2012. jan. 11. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Anyu, olyan balfék vagyok, hogy 14 éves porbafingó létemre csak a cigi tud megnyugtatni.
2012. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
ha 14 éves létedre volt annyi eszed hogy cigizel, akkor legyen annyi vér a pucádban hogy be is valld nekik a szemükbe...
2012. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Sablon: " Apa/ anya, a tudtodra akarom hozni, hogy ' X ' hete/ hónapja dohányzom. "
2012. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
94%
Figyelj én is 14 éves vagyok és megmondtam kerek perec, hogy dohányzom először nem tetszett nekik, de aztán szép lassan beletörődtek. Hiszen, ha agyon verik a gyereket akkor sem fogja abbahagyni, de az én szüleim nem ilyenek. Ja és azt még szóvá tenném, hogy egyáltalán nem azért dohányzom, mert én olyan nagyon-nagyon kemény vagyok meg, mert az olyan rohadt menő. Dohányzó létemre lazán bevallom, hogy elég szomorú, hogy ebben a korban dohányzom, de az a lényeg, hogy ettől még teljesen normális gyerek vagyok. Nem csak azok szoknak rá a dohányzásra fiatalon, akiknek rossz a családi helyzetük. Mindezt csak azért írtam le, hogy senki ne kössön belém, hogy ennyi idősen dohányzom. Ettől még ugyanolyan inteligens vagyok, mint mások. És mond el jobb, mintha rajta kapnának! Kénytelenek lesznek beletörődni, de sajna nem fogsz megállni heti 3-4 szálnál. Hidd el nekem! Ezt tapasztalatból mondom.
2012. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
3-4 szal meg nem olyan veszelyes. En nem mondanam el. En letennem meg azt a keveset is mert mint ahogy az elottem szolo irta, nem fogsz megallni es csak ido kerdese hogy mikor leszel aktiv dohanyos. Matekozd ki hogy mennyit kolt EVENTE egy dohanyos cigire ha csak PallMallt sziv. Cirka 210´000Ft. Barhogy is dontesz: Sok sikert. :) Mellesleg en is dohanyzok. Itt 1800Ft egy doboz. (6Eur/24db) Tehat az en setembe az eves fusbement anyagiak 650´000ft-ra rugnak. +-50´000
2012. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én is 14 éves vagyok. én nem mondtam el a szüleimnek h dohányzom és szerintem jobb lenne ha a te szádból hallanák azt h hetente elszívsz pár szál cigit ...de tényleg jobb lenne ha letennéd mert még ez nem sok amit te szívsz én is próbálkozom vele és néha le tudnám kaparni a falról h ne gyújtsak de meg állom sajnos rászoktam..... amúgy ezt nem elítélni kéne hanem segíteni azokon akiknek ez nem sikerül. Szóval nekem az a tippem h mond el a szüleidnek te mint h. mástól hallják meg és nem tőled de tedd le :)
2012. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
az elöző vagyok azt kifelejtettem h lebuktam elöször nem nagyon engette de bele törödött
2012. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a táskámban talált egy doboz cigit anyum (épp ma), és hát ezáltal el kellett mondanom. Nem haragudott, azt mondta, az én döntésem, meg ilyenek, nem ezt vártam tőle, de kellemesen csalódtam. :) Ma kijött velem egy szálra (ő nem dohányzik), és mindent megbeszéltünk, nem haragszik, meg semmi, sztem mondd el Te is nyugodtan.
2012. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!