Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan mondjam el a szülemnek...

Hogyan mondjam el a szülemnek hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Már majdnem 5hónapja cigizek és nem merem elmondani mert félek hogy mit kapok érte. Egyszer már lebuktam de akkor mégcsak kipróbáltam és azt mondták hogy ne szokjak rá. Ugy elmerném mondani hogy ha leülnének velem beszélgetni következmények nélkül,

de nem akarnak. Apám 5-10éve cigizett nemtom pontosan de már leszokott, anyám soha sem csinálta.

15/F

olyanok válasza nem érdekel h fiatal vagyok ehez meg hovy megérdemelném hogy megverjenek meg hasonlók


2012. jún. 26. 14:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Miért vetted a kezedbe azt a cigit?

-Úgy gondoltad, hogy havi 10 000 forint felesleges pénzed van, amitől így akarsz megszabadulni?

-Úgy gondoltad, hogy menő?

-Szereted, ha büdös a szád?

-Tüdőrákot szeretnél kapni?


Vállald fel a következményeit, ha már elment az eszed! Remélem megvonják a zsebpénzedet, és akkor nem futja majd.

2012. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak:

igen sok a pénzem...

és sztem rohadt menő vagyok tőle...

van ragó és én szoktam fogatmosni...

azmeg nemérdekel h h halok meg... akármikor jöhet egy barom aki megkésel vagy valami kicsi rá az esély de ezvan a világ tele van ilyenekkel...

jah és am pont az ilyen válaszokat nem akartam... most ezzel jobb neked h válaszóltál egy ilyet? rohadtul nemérdekel csak lepontozhatnám és kész... de nem vok olyan mer tudom h sokan sírnak tőle

jah és elmondtam kicsit beszéltek róla és kész a zsebpénzem megvan és még mellé ha kérek akk kapok

2012. aug. 28. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!