Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan reagáltak a szüleid...

Hogyan reagáltak a szüleid arra, hogy dohányzol?

Figyelt kérdés
/antidohányosok ne írjatok/
2011. dec. 3. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok dohányos, de egy pár ismerősömet kapták már rajta.És ez egyébként szülőfüggő dolog.Van akit ezért a szülei jól felpofoznak, de meg esik olyan is hogy csak elbeszélgetnek vele és arra intik hogy vigyázzon vele mert elszúrja vele az életét és hogy nagyon káros.(Ebben igazuk is van)
2011. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ, írjatok még
2011. dec. 3. 22:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Számtalanszor elmagyarázták a dohányzás káros hatásait, amiből már kb 100 oldalas előadást tudnék írni. Azóta nem kapok zsebpénzt. Ez a 2 dolog pont nem zavar, a legrosszabb az, ha köhögök egyet vagy kifújom az orrom akkor egyből jön az a duma, hogy ez a cigitől van-.- Ettől falra tudnék mászni. 18F
2011. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

zsebpénz nélkül hogy oldod meg a cigit meg a többi szükséges dolgot?

(ha még nem dolgozol)

2011. dec. 4. 01:19
 5/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Iskolába járok még, szombaton, vasárnap és szünetek alatt is melózok. Valamiből meg kell venni a napi 1 dobozt meg tankolni kell a CR-t:D
2011. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Második válaszoló! Az én szüleim pont ugyanezt csinálják!!! 18/L
2011. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20:12 őszinte részvétem:( :D
2011. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Anyunak az volt az elve, hogy ha 14 éves kor alatt cigi van nálad, akkor fuss! De ha elmúltál 14 cigizhetsz. Én 14 és fél voltam mikor rászoktam, az ikertesóm kicsit később csinálta utánam. Egy reggel kimentem a teraszra és rágyújtottam, mire anya annyit kérdezett, ugye nem régóta szívod. Aztán adtam neki tüzet. Ezt a 14 éves dolgot egyébként annyira komolyan gondolta, hogy mikor a húgom cseszegette anyát, hogy mikor cigizhet úgy mint a két nővére (én+ikertesóm) és az anyja, mindig azt válaszolta, hogy majd a 14 születésnapján. Erre ő a 14-ikra cigit kért. Mi az ikertesómmel megvettük és így is lett, anya előtt, a gyertyák elfújása után elszívta élete első cigijét, mert ő már elmúlt 14 "Végre" cigizhet. Hogy anya miért pont a 14-hez ragaszkodott ennyire? Passz!

19/L

2011. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert a 14 elég nagy határ azért, nem vagym ég nagykorú, de kis szaros sem vagy már annyira. Egyébként sok ismerősöm, aki lebukott, nem kap azóta zsebpénzt. Én se kapnék szerintem ha lebukék, de a szagot mindig megjegyzik, valamiért:D
2011. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kiverték az egyik metszőfogam, és azt mondták, ha még egyszer meglátnak cigivel a számban, elköszönhetek a másiktól is...
2011. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!