Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehetne tudatosítani...

Hogyan lehetne tudatosítani az dohányzókban, hogy súlyos kárt okoznak maguknak?

Figyelt kérdés
Az ilyesmi hathat rájuk? [link]
2011. aug. 23. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:

elmondod nekik, úgy lehetne tudatosítani.

hatni? egy videó? hagyjuk már.. legalábbis, ha komolyan kérdezed.

2011. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

pl ezekkel a linkekkel

[link]

[link] videót is nézd meg

[link] olvasd ezeket figyelmesen végig.

Haverokat is ezekkel szoktam bíztatni.

Remélem tudtam segíteni

2011. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van akire hat, van akire nem.
2011. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

végignéztem (olvastam) a fenti linkeket, és jók, tájékoztatóak, de mégis kit érdekel?

mindenki tudja, hogy károsító hatású, karcinogén stb. stb.

valaki leteszi, mert OMG fekete lesz a tüdőm? vagy mert (szintén WÁÁÁ!) ez rosszat tesz a keringési rendszerének?

szerintem ez kb. senkit nem érdekel. amúgy engem az oxigénkapacitás, felvétel része tart leginkább vissza.

2011. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó sok igazságot írtál, írtam privátot.
2011. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez már nevetséges. Egyik dohányos sem kisgyerek - még az se, aki 13-14 évesen kezdi - hogy ne tudja, mit csinál. Mindenki tudja, hogy hosszútávon valószínű beledöglesz, meg úgy általában, szar. Nem értem mit akarnak elérni ezzel... valaki vagy leteszi, vagy nem, nem ettől függ, mivel mindenki tudja a káros hatásait... - egy nemdohányos.
2011. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én 10 évig cigiztem majd az egyik nap nem volt cigim és nem gyújtottam rá.Észrevettem,hogy nem hiányzik és több mint egy hónapja nem is szívom :D büszke vagyok magamra és a párom is büszke rám és nagyon jó érzés,hogy ezt megtettem.:)
2011. szept. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egyetem mellett.. mindennel így vagyok.

csoki, alkohol, szivar.. egyszer csak nincs.. mondjuk pénzhiány miatt, de akkor sincs :/

:D

2011. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az a legnagyobb baj, hogy hiába ismeri mindenki a cigaretta káros hatásait, valahogy úgy van vele, hogy talán másnak árt, neki biztos nem.

Csak az ismeretségi körömben szétnézve azt látom, hogy minden második ember, aki dohányzik tüdőbeteg, ráadásul nem is tud róla. Azt meg végképp kevesen tudják, hogy a dohányzás okozta tüdőbetegség gyógyíthatatlan, egyre súlyosbodik és iszonyatos szenvedéssel jár.

2011. szept. 4. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!