Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elutazott 9napra és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elutazott 9napra és már a 4. napja nem hív! Volt már hasonló helyzet de most anélkül hogy leordítanám a fejét tudatositani szeretném benne, hogy ez nekem nem felel meg! Hogy kéne csinálnom, mit tegyek? Vagy csak túl dramatizálom?

Figyelt kérdés
Bár előtte mondta hogy drága külföldről és nem viszi a mobilját csak a szüleién fog tudni telefonálni de azért négy nap az már sok nem? Főleg hogy felajánlottam neki hogy mindig vissza hívom! Amikor én voltam külföldön minden nap küldtem neki sms-t és jópárszor fel is hivtam.... Ugyérzem hogy szeret és ebben biztos is vagyok..de akkor miért csinálja?:S
2008. dec. 30. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
talan meg nem jutott telefon kozelbe, ne keseredj el szerintem hamarosan hivni fog:D talan mondd meg neki hogy te tobbet szeretned hallani a hangjat es hogy hianyolod akkor majd szerintem tobbet fog hivni:D minden esetre ne add fel a remenyet, fel a fejjel hamarosan hiv:)
2008. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, túldramatizálod.

Ne hisztizz, mert azt a pasik nagyon-nagyon nem szeretik, és csak elriasztod..

2008. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem írónak!Túlzásba viszik a lányok az ilyen szituációkat.Nem kell annyit aggódni,értem hogy félted és szereted hallani,látni,stb de nem jó túlzásokba esni mert én biztos menekülnék az ilyen kapcsolatból!NO PARA!34 éves/F
2008. dec. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!