Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan ne szokjak ra? :-s

Hogyan ne szokjak ra? :-s

Figyelt kérdés
Tesom cigizik...es valahogy nagyon sokszor megkivanom... o 20 eves en meg hat evvel vagyok nalas kissebb ...es a haverok is cigiznek..es egyszer ketszer en is huztam mar belole de azert meg nagyon nem..de allitolag igy konnyen ra lehet szokni...es bulikon meg minden tudom hogy karos de ha szivok egyet nagyon lenyugiztat es tudom most csak egy 14 hulye pi..anak fogtok tartani...de :|
2011. júl. 20. 22:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Te mindig csak bemásolod?! -.-

A kérdésedre válaszolva,egyszerűen ne gyújts rá!

Inkább bicajozz,gépezz,sportolj,ússz,vagy akármi más!

Vagy csak nézd meg az árát!

Rohadt drága!

És gondolj bele!

Miért adsz ki pénzt?(Nem is keveset...)

A tüdőrákért! Na meg a torok-,illetve a gégerákért!

Teljesen fölösleges!!! Hidd el!

2011. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdező írtam privátot.
2011. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Meg kell válogatni a baráti kört, ha csak így fogadnak el nem igazi barátok... Fogadjanak el olyannak amilyen vagy...
2011. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
student27 romaniaban elek...tobbet nem igazan szeretnek ebbol elarulni...(nem megy az email fiokom)de koszonom mindanyiotoknak...ami azt illeti a helyzet az hogy a szmitogepen levo jatekon kivul szinte mindennel foglalkozom gitar divatrajzok, tanc, most neki kezdtem dobolni is tanulni...stb es ami azt illeti van egy szallam osszvissz azt elszivom es eszem agaban sincs tobbet...:)koszonom a sok segitseget
2011. júl. 22. 08:54
 15/16 anonim ***** válasza:

Nincs mit, örülök hogy tudtam segíteni.

Mindenhez sok sikert kívánok:)

2011. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
koszonom:)
2011. júl. 22. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!