Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan ne szokjak ra? :-s

Hogyan ne szokjak ra? :-s

Figyelt kérdés
Tesom cigizik...es valahogy nagyon sokszor megkivanom... o 20 eves en meg hat evvel vagyok nalas kissebb ...es a haverok is cigiznek..es egyszer ketszer en is huztam mar belole de azert meg nagyon nem..de allitolag igy konnyen ra lehet szokni...es bulikon meg minden tudom hogy karos de ha szivok egyet nagyon lenyugiztat es tudom most csak egy 14 hulye pi..anak fogtok tartani...de :|
2011. júl. 20. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Ja, annak tartunk:D

Amúgy ne szokj rá és később nem kell róla leszokni! Örök igazság.

2011. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
84%
minden az agyban dől el: vagy rágyújtasz, vagy nem. ha van akaraterőd nem teszed meg, ha gyenge vagy igen. de sose gyújts rá csak azért, mert ciki, hogy te nem cigizel, míg a többiek igen: attól ugyanis nem leszel menő, csak büdös.. egyébként egy szál cigibe még senki nem halt bele.
2011. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Úgy hogy nem gyújtassz rá. Tényleg ne tedd nem éri meg.

Én 18 éves koromban szoktam rá, de direkt. És néha vannak pillanatok hogy hát nem kellett volna. De am. nem bánom. Még nem akartam leszokni a cigiről. talán majd egyszer. Viszont a fittség, az érezhetően romlik ilyenkor.

Tehát egy szál cigitől még nem szoksz rá, de sok x 1-től bizony már igen. Én azt mondom hogy ne. Főleg ne 14 évesen.


20/F

2011. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem is akarok de az ilyen nyari depiben nem igazan megy nem tudom mit kellene csinaljak a cigi lenyugtat probalok valami normalisabb foglakozast pl most szotyizom...es ahaverok cigiznek...de jobban szet van marva a szam mint nekik..es irto budos tud lenni ok meg erre azt mondjak hogy szivjam en is es nem erzem..._|_
2011. júl. 20. 22:53
 5/16 A kérdező kommentje:
...koszi:)
2011. júl. 20. 22:54
 6/16 anonim válasza:

nyalókázz mint Kojak :D


20/F

2011. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nyári depi? Ne csináld már! :)

Ezerszer inkább szotyizz, mint cigizz, bár azért biztos érzed, hogy ez az egész nem stimmel. Találj ki valamit amit szeretsz csinálni, unalom űzésként egészséget rombolni túl drága dolog. Pláne ne azért, mert a többiek ezt csinálják. Keress valami mást, amit "megszállottan" szerethetsz és ami miatt érdemesnek tartod távol tartani magad a cigitől. A legjobb valami sport, vagy hobbi, ami mindennapos elfoglaltságot jelenthet és vége az uncsinak.

2011. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Felreertettel nem "uncsizom"...jatszok egy alter rock egyuttesben basszus gitaron ...eppen olaj festes tudasomat gyarapitom egy tanfolyamon...divat krokikat rajzolok egy osszel levo bemutatora...szoval dolgom az van csak azt nem tudom mit csinaljak mikor a haverokkal vagyok...konnyu nektek mondni hogy ne...nem tudjatok milyen mikor a barati korod azzal csesztet
2011. júl. 20. 23:09
 9/16 anonim ***** válasza:
Motiváljon az ára, mert rohadt drága! Pár zh előtt/után én is ölni tudnék egy szálért, pedig sosem szívtam, csak passzívan, mert füstben nőttem fel.
2011. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Helyes és jó döntés!

Ha már elhatároztad hogy nem akarsz rászokni már jó.


úgy álljál hozzá hogy ki akarod bírni.

Nagy önfegyelem és önuralomra lesz szükséged, de meg tudod csinálni hidd el, bízz magadba hogy erős vagy.

Sproltolj sztem, kondi bicaj futás úszás bármi jó.

Esetleg játszál a gépen cs, ut, flatout2.

Vagy gitározz az is le tudja kötni az embert.

Amikor úgy érzed hogy beadnád a derekad nézd meg ezket a linkeket és legyél elszánt, te sokkal erősebb vagy mint az bűzrud, te fogysz kijönni ebből győztesen és kész, nem fogja az élted minden egyes percét uralni, újra olyan lesz mint régen.

[link]

[link] videót is nézd meg

[link] olvasd ezeket figyelmesen végig.

drága és káros, ha késöbb beteg leszel sok pénzedbe fog kerülni, a társadalombiztosítás nem fogja 100%ban finanszírozni a káros szenvedélyek következtében kialakult betegségek gyógyítását.

Haverokat is ezekkel szoktam bíztatni.

Remélem tudtam segíteni.

2011. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!