Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért gondolja mindenki ezt?

Miért gondolja mindenki ezt?

Figyelt kérdés

Sokak szerint a dohányosok rossz emberek, miért gondolják ezt? Nem feltétlen van így, egyéb tulajdonságok miatt inkább el lehetne ítélni az embereket... Az meg elképesztő, hogy még egy valódi drogot (nem legális) használó személyt inkább sajnálnak és ápolgatnak...


Szerintetek?


2011. ápr. 7. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem a dohányosok csak hülyék. Mondom én,aki szintén dohányoztam vagy 10évig. Kidobtam egy csomó pénzt az ablakon.
2011. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jelenti azt, hogy rossz emberek, de sokan nem figyelnek oda közülük a nemdohányzókra, mondjuk azzal, hogy simán rágyújtanak egy nemdohányzó körében. Ha én megkímélem a szervezetemet a cigarettától, akkor más NE szennyezze be vele! Tehát én nem dohányzom:). Bár mégcsak 15 vagyok. :)


Arról pedig ne is beszéljünk, hogy az elszívott csikkek mekkora tehert jelenthetnek a környezetre...

2011. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindent lehet kulturáltan csinálni. Én egy dohányost önmagában nem ítélek el, sokkal több emberi tulajdonság van, amit annál inkább.

Amúgy a legnormálisabb, legtisztábban látó, legtiszteletreméltóbb ismerőseim mind cigiznek. De persze sok bunkó bagós is van.

2011. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Arról pedig ne is beszéljünk, hogy az elszívott csikkek mekkora tehert jelenthetnek a környezetre..."

Nem kötekedésképpen, de a csikk , cellulózból és szénszemcséből és megmaradt dohányból áll. Ne haragudj, de ez elég buta kijelentés volt.

Ezek közül mind elbomlik és semmi olyan nincsen benne ami károsítaná a földet, ellenben elsősorban a műanyagokkal.

Tény sokan nem a szemetesbe/csikkesbe teszik főleg köztéren, bár ott meg jön egy csöves egy íves mozdulattal kifordítja hogy csemegézzen , a maradékot meg otthagyja.

2011. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"ott meg jön egy csöves egy íves mozdulattal kifordítja hogy csemegézzen "

Bocsi kedvesem, én elgondolkoznék ki mondta a nagyobb butaságot:).


Környezetvédő vagy hogy ennyire jártas vagy a témában???

2011. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocsi kedvesem, én elgondolkoznék ki mondta a nagyobb butaságot:).


Környezetvédő vagy hogy ennyire jártas vagy a témában???


Ne is haragudj, de szerintem ez alapműveltség kérdése, és igen környezetvédő vagyok, de nem az a fajta aki dumál hanem az aki tesz is az érdekében.

( Egy olyan kommentelő, aki nem tud helyesen gépelni, ha egy mód van rá ne oktasson ki. )

2011. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na mindegy, hagyjuk....:).Inkább akkor már kezdjünk közösen faültetésbe :). Igencsak szennyezett ez a levegő.
2011. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, ebben benne vagyok! :) Faültetés , parkosítás, régi buszok és a kocsik kiiktatása/csökkentése, de szép is lenne.
2011. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jólvan akkor:). Elnézést szeretnék kérni az elhangzottakért.
2011. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi baj , örülök hogy végtére is nem egy internet anonimitásába menekülő troll vagy, hanem egy lelkiismeretes válaszadó!

Én is elnézést kérek , ha egy kicsit nyers voltam, csak én tényleg jó szándékkal szoktam feljönni ide , ellenben sok emberrel akikben pusztán a rosszindulat tombol. ( Momentán szerintem elmehetnének sportolni feszültséglevezetés -képpen, a napi trollkodás helyett! :))

2011. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!