Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért gondolja mindenki ezt?

Miért gondolja mindenki ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A fórumot olvasva rengetegszer csak azt lehet olvasni, hogy a dohányosok akaratgyenge, hülye, befolyásolható, jellemtelen, környezetszennyező emberek. De miért nem gondolunk a dolog mögé, hogy mindenkinek vannak szokásai, amely nem épp a legmegfelelőbb... Mindenki elítéli, lenézi, büdös, rossz, ellenben láttam olyan kérdést, ahova az volt a kérdés, hogy a drogos lehet-e jó ember. Hát no comment, hogyha a drogosnak elnézünk minden, ha valaki pedig dohányzik, annak nem...


Egyébként nem értem miért nézi le őket minden ember, szánják őket, mivel tényleg annyi minden befolyásolja a környezetet is, hogy nem feltétlen őrájuk kell gondolni. Meg mindenki egyébként a betegségekkel riogat, abba nem gondolt bele senki, hogy azok az eredmények, amiket ráírnak egy korábban elkezdődött kísérlet eredményei? Például ma ráírnak egy eredményt, kikerül, az még valószínűleg az 1960-as, 1970-es években is fogyasztott, mire annak valami következménye lett...


Illetve az, hogy mindenki panaszkodik, hogy ezért nem jó, azért nem jó. Ha nem jó, miért nem hagyja valahogyan abba? Ha pedig jó, akkor értem, miért csinálja...


2011. márc. 24. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert az emberek szeretnek általánosítani. Meg mert azthiszik hogy kioszthatják a másikat, leparasztoznak mindenkit. Egyébként meg nem kell velük foglalkozni, a saját döntésed hogy cigizel-e.
2011. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azért születnek ilyen válaszok, mert mindenkinek nagy lesz a pofája egy internetes oldalon ráadásul anonim módon. Magyarul trollkodnak.
2011. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de értelmes választ nem nagyon fogsz sajna kapni. :(

Csak jönnek és megmagyarázzák a saját igazukat!

Igaza van az előttem szólónak, net mögé bújva, anonim módon nagy a szájuk.

Azért kíváncsi lennék, hogy szemtől-szembe is ilyen nagyszájúak lennének-e.

Mert panaszkodtak a buszmegállókban dohányzókra, de gyanítom ott nem szolnak hogy "Figyi zavar a füstöd, vagy vedd fel a csikked"


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__1507317-n..

2011. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!