Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 napja nem gyújtottam rá!...

3 napja nem gyújtottam rá! Kinek hogy alakul/alakult a leszokás?

Figyelt kérdés

Én már nagyon le akartam szokni, főleg a köhögés és az anyagiak miatt. A sóvárgás már rengeteg javult az első napokhoz képest. Viszont várom a végét hogy mikor lesz az amikor nem jut eszembe 50x a cigi. Már ez is jobb mert az első napokban kb 500x gondotam rá, de az komolyabban sose fordult elő hogy rá is gyújtok.

Nekem pl a kávé ugyanúgy jól esik, a zabálhatnék viszont rám jön estefele, és főleg délután kívánom meg a cigit.

Annyi a bajom igazábol hogy túl sokat eszembe jut, ezt várom a legjobban hogy elmuljon. Pl éjszaka is felébredek és hiányzik a cigi.


ma 13:39
1 2
 11/13 retektorta ***** válasza:
100%
10 Igazad van, nyilván nem a legjobb, de nem büdös, nincs nikotin, és nincs füst, égéstermékek sem (amik állítólag a legártalmasabbak).
ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A gond a liquid, mert az lerakódik a hörgök belsö felületén, és nem ingerli azokat, ezért nem köhög töle, csak éppen nem légáteresztö többé. Természetesen nem egy-két év alatt teszi tönkre, de tönkreteszi.
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ilyen elektromos cigiket semmiképpen nem szívnék, mert tudom hogy még durvábban függő lennék, éjjel nappal a kezemben lenne, pont azért mert nincs szaga, kényelmes, bárhol szívhatom. nálam biztos hogy nem működne. A sima ciginél legalabb visszatartó erő hogy hidegbe ki kell menni, szaga miatt stb...
ma 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!