Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki cigi leszokás?

Valaki cigi leszokás?

Figyelt kérdés

Jövő hét hétfőn terveztem leszokni de minek füstöljem még át a hétvégét? Lerakom holnap.


Valaki esetlen nem akar mostanában leszokni? nyomhatnánk együtt


Tudom ez nem könnyít semmit akár hogy csináljuk szop@s lesz de ha valaki benne van írjon. Ma este egy utolsó cigi és holnaptól elvágjuk ezt a rabságot egy életre. És ecigire meg iqosra nem ér átszokni semmi nikotin!



aug. 16. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Csak tanáccsal jöttem: rágó, ropi, bármi rágcsa, legyen nálad. Az orális inger is gyengítheti az akaraterőt. Ha hízékony vagy és nem akarsz felszedni, akkor szopó, de tanulópénz, hogy rászoktál.
aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kösz de nemkell tanács az ével alatt szakértője lettem a cigi leszokásnak és nekem sajnos nem vált be semmi még rosszabb ha csak túl bonyolítom. Megfogom lerakom és nem gyújtok rá többet. Csak arra kell emlékeztetni magam hogy nem tart örökké az elvonás (mert eléggé úgy élem meg)


A hízás engem nem érint pont jól jönne plusz 30 kiló (szép álom egy genetikai fogpiszkálónak)

aug. 16. 21:39
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit hamarabb kellett volna, már 1 éve simán annak, hogy le szoktam

De Én nem nyúztam, fogtam le tettem, hogy mostantól nem nyúlok hozzá és annyi, tudatosan nem nyúltam hozzá, nem készültem rá

Egyszerűen csak nem gyújtottam rá, átmenetileg többet kezdtem enni és nassolni, ha nagyon jött a hiány, utána azt is le csökkentettem és megtanultam megbírkózni a problémákkal és megállni, hogy hozzányuljak

Mostanra meg már nem kell

aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gratula!
aug. 16. 22:30
 5/11 A kérdező kommentje:

Időközben még csatlakozhat bárki.


Most szívtam el az utsót kemény menet lesz de megéri.

aug. 17. 01:02
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Köszi, komolyan.

Nem lesz, ha kitartasz, szarnak szar lesz az tuti, de kibírható, megtudod állni, csak bízz Magadban

aug. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nov elsején lesz 2 éve hogy abbahagytam

életem egyik legjobb döntése volt

hajrá

aug. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok neked! Majd írj, légy szíves, hogy hogy haladsz, mit érzel? Köszi.
aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

" az ével alatt szakértője lettem a cigi leszokásnak "

Már olyan sokszor leszoktál?

Ez semmit nem ér.

De az se ha te mást is hívsz hogy együtt csináljátok, így még senkinek nem sikerült.

aug. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 pedig nagyon úgy néz ki hogy most össze fog jönni.
aug. 18. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!