Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sikeres leszokás tapasztalatok?

Sikeres leszokás tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Akik leszoktak a cigiről ti mit tanácsoltok a végleges sikerhez? Hogy ne legyen az hogy végigszenvedem ezt az egészet aztán visszaesek egy bulin vagy valami oknál fogva.


Tudom egy rakat ilyen kérdés volt már és még annál is több válasz de megköszönném ha leírnátok a saját tapasztalataitokat nekem is már csak azért mert személyesebbnek érzem így.


Én az egyik napról a másikra semmi segítségnek a híve vagyok így csinálom majd viszont kiváncsi vagyok ti hogy tettétek le.


És itt leginkább a durva nikotinfüggőségről van szó napi 2-2.5 doboz környéke.



aug. 1. 22:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Csak akaraterő! "Agyban" kell eljutni addig, hogy holnaptól, NEM!! Én megfogadtam, hogy holnaptól vége, semmi jellegzetes dátum, semmi külső hatás! 33 éve!! 23 év szívás után!! Sikerülni fog!
aug. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Sportolj valamit.
aug. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A férjem teljesen akaratgyenge, de a dohányzásról sikeresen leszokott, többször próbálkozott mennyiség csökkentéssel, fokozatosan, semmit nem ért. Aztán megunta, és egyik napról a másikra letette, az elején nagyon éhes volt mindig, hogy ne hízzon ilyen puffasztott rizs-kukorica szeleteket evett állandóan. Viszont 3 éve nem gyújtott rá.


Szóval ezt agyban kell eldönteni, csak akaraterőre van szükség. Onnantól mindegy, ha kínálnak, melletted dohányoznak, meg lehet állni.

aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

2 éve tettem le egyik napról a másikra. Az első két hét csak kajálásról, meg arról szólt, hogy folyamatosan győzködtem magam, hogy mennyire jó, hogy leraktam. Aztán a sok kajától lett sok energiám és elkezdtem súlyzós edzéseket végezni, ami nagyon sokat segített.

De az igazsághoz hozzátartozik, hogy 2 év alatt 3 szálat biztos elszívtam, nyaraláson, koncerten... piásan. Magam sem tudom, miért, nosztalgia, vagy kitudja, de a lényeg, hogy nincs már meg bennem a késztetés, hogy dohányos legyek, mert egész egyszerűen tudom, hogy az mivel jár.

aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Holnaptól neki vágok maradék dohányt ma még elszívom. most már nem engedem meg magamnak hogy kifogást találjak mert mindig azon bukik meg a dolog hogy na még egyet mert most pont ideges vagyok vagy nem birok wczni stb.
aug. 2. 12:11
 6/24 anonim ***** válasza:
Drukkolok! :)
aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:

Dohányosként mondom hogy kitartást kívánok! Az első válaszolónak respect. Én már 10 éve szívom de bánom hogy rágyújtottam.


Írd majd le hogy haladsz, kíváncsi vagyok.

aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Tegnap este szívtam el az utsó cigim eddig jó de szinte csak ezen pörög az agyam már jönnek a tipikus nehogymár ne érdemeljek meg egy szálat gondolatok de nem gyújtok rá bármi is legyen.


Az edzés most nem volt olyan jó mintha az elvonási tünetektől szédülnék meg minden bajom van semmi kedvem már most semmihez pedig csak pár órája keltem.

aug. 3. 15:41
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

sok alvás, sok kaja, sok friss levegő és olvass sokat a dohányzás káros hatásairól.

Menni fog az.

üdv., egy exdohányos

aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

sajnos ez eddig tartott..


Egyszerűen szeretek cigizni ez nekem olyan mintha más megtiltaná magának örökre hogy finom kaját italt igyon vagy hogy hagyja abba a videójátékokat stb.


Viszont nem fogok annyit szívni lecsökkentem elég rendesen napi max 10 szál lesz azt tudom tartani és csak ilyen kis mini tekert cigit szívok.

aug. 4. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!