Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sikeres leszokás tapasztalatok?

Sikeres leszokás tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Akik leszoktak a cigiről ti mit tanácsoltok a végleges sikerhez? Hogy ne legyen az hogy végigszenvedem ezt az egészet aztán visszaesek egy bulin vagy valami oknál fogva.


Tudom egy rakat ilyen kérdés volt már és még annál is több válasz de megköszönném ha leírnátok a saját tapasztalataitokat nekem is már csak azért mert személyesebbnek érzem így.


Én az egyik napról a másikra semmi segítségnek a híve vagyok így csinálom majd viszont kiváncsi vagyok ti hogy tettétek le.


És itt leginkább a durva nikotinfüggőségről van szó napi 2-2.5 doboz környéke.



aug. 1. 22:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 éve szoktam le a cigiről, egyik napról a másikra, bő 10 év dohányzás után. Előtte meg se próbáltam, a napi 1 vagy 1,5 doboz elment. Mindig, minden nap. A 8 év alatt egyetlen szálat sem szívtam el.

Engem mi motivált?

Az hogy az anyukámat 50 évesen eltemettem a cigi végett. Tüdőtágulatot kapott, 30kilóra fogyott. Az utolsó pillanatig cigizett, oxigén palack mellett is. A cigi teljesen felemésztette a testét. Az összes dohányosnak látnia kellene, mit tesz a cigi az emberrel. Persze van aki 50 évig szívja és kutya baja, 50-50%. Itt csak az a kérdés megéri-e kockáztatni. Én nem így szeretnék meghalni. :(

szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
21-es meg tudlak érteni. én 45 napja nem cigizek. Előtte 20 évig kb.
szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Talán az első hónap volt a legrosszabb. Olyan feltünően sok idöm lett, ez volt a legszembetűnöbb. 😂

Én elhagytam a kávét is, nekem ez a két dolog együtt járt.

Szerintem egy a lényeg innentől kezdve neked is, ne csábulj el. Nincs olyan hogy jó most csak egy szálat elszívok és utána nem cigizek többet. Egy szívást sem szabad, sajnos még évek elteltével is sokan vissza esnek. 😔 És ha belegondolsz csak egy csomó pénzt kiadsz arra, hogy az egészségedet károsítsd. Semmi jó nincs benne. Kitartást neked. 😉

szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nem hiszem hogy újból rágyújtok mert valahogy undor kap el a szagától is ami érdekes. Nem érzem, hogy rá akarnák gyújtani. Viszont ingerlékeny vagyok, motiválatlan és kicsit tompa is az agyam. Most már mondjuk kezdek megnyugodni. Egy cikkben azt olvastam, hogy van akinek ilyen tünetei vannak.
szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!