Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a cigarettáz...

Mi a véleményetek a cigarettázásról? ⬇️

Figyelt kérdés
Ti is szívtok? Milyen fajtát? Van aki leszokott, hogyan? Mennyi időbe került? Aki sokat cigizik, egy nap mennyit? Van köztetek aki csak alkamli-cigis? Kíváncsi vagyok, kinek mi a története vele-hány évesen kezdte, ha igen miért, ha nem miért-... Mindenféle élettörténetre kíváncsi vagyok. Ez inkább kicsit ilyen közvélemény kutatás... Azok is bátran írjanak, aki soha nem szívtak és elvből nem is fognak soha. A ti válaszotok is számít. Egyetlen kérésem van, hogy kérlek maradjunk kultúráltak egymás véleménye felé. Köszönöm

júl. 17. 12:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Pénzkidobásnak tartom, de nincs jogom megmondani másnak mire költse a pénzét. Soha nem szívtam, nem is fogom, illetve egészségre káros (de ma már nagyon sok minden). Azt viszont elvarom, hogy kijelolt helyen, ne mások pofájába dohányozzon, aki ezt teszi, mert ahogy én tiszteletbe tartom őt, ő is tegye ezt meg. Illetve a szemetelest is problémának tartom, ha eldobja a csikket, és nem keres egy szemetest, ezt szigorúan büntetném. Sajnos utóbbi nagyon veszélyes, tüzet okozhat, megeheti kisállat stb.
júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Káros ,és drága pótcselekvés.
júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

Nem vagyok dohányos. A szüleim azonban annyit szívtak, hogy néha a 6 méterre lévő fal sem látszott. Apunak sokáig volt erős érszűkülete (alig tudott járni), tüdőrákban halt meg.

Anyu 80 éves és durván demens, előbb-utóbb magára gyújtja a cigivel a lakást.

júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Minden drogfüggőség közül a legértelmetlenebb. Az alkoholtól, kendertől, herointól legalább ideiglenesen jól érzed magad, a koffein feldob, de a cigaretta csak azt a feszültséget, idegességet szünteti meg, amit a nikotinhiány okoz.
júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
62%
Én autista vagyok és nagyon erős a szenzoros érzékenységem a szagokra, a cigifüsttől annyira rosszul szoktam lenni, hogy arrébb kell mennem olyan helyről, ahol valaki dohányzik mellettem, mert ha ott maradok, akkor sok esetben meltdownom lesz. Nem tudom, ha ez az érzékenységem nem lenne, akkor dohányoznék-e, mert amúgy vannak dohányos barátaim és az ő példájukon keresztül látom azt, hogy egy közös cigiszünet tök jó kapcsolódási pont tud lenni.
júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Én úgy 23-24 évesen szoktam rá Angliában. Először vapezni kezdtem aztán a rendes cigi. Akkor mentem szét a barátnőmmel aztán egyedül éltem, és figyelem lekötés vagy nem tudom. Általában kézzel tekerem, sőt mentolos filterrel szívóm. Volt már, hogy leszoktam pár hónapig és csak ecigit szívtam. Igazából munkahelyemen mindenki cigizik és így nehéz leszokni amikor folyamatosan cigiznek körülötted.

Rossz szokás nagyon káros a tüdőnek, ne cigizzetek 🙏

júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Felőlem mindenki azt csinál a szervezetével, amit akar. Ameddig nem nekem kell finanszíroznom.
júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Vagy 30 évig cigiztem.

Nagyon jó cigizni...

Na de.

A végén már rosszul voltam a cigitől, nem bírtam elszívni.Már a fehér Szofi is erős volt,így egyik napról a másikra letettem a cigit.

Mostmár nagyon büdös a füstje és elgondolkoztam , hogy én is ezt a szart szívtam!?

Van elektromos cigit, nikotin mentes Marlboro ízű folyadékot szívok néha napján.Már azt se szívom folyamatosan.

Jó volt leszokni!Csak folyadékosat szívjatok,jobb mint a rendes cigi, és akkora "füstöt" fújtok vele, hogy a cigizők sehol nem lesznek...

júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
A mi családunkban soha nem dohányzott senki. Valahogy az sem vonzott soha, hogy kipróbáljam. Vízipipát próbáltam ki 2-3 alkalommal társaságban, kellemes volt, de utólag mindig rosszul lettem tőle. (Először azt hittem, talán egy kicsit sokat ittam (bár nem szoktam), de amikor 3. alkalommal is azután lettem rosszul, hogy kipróbáltam, és soha máskor, elég egyértelmű lett az összefüggés)
júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
A szagától is öklendezek. Aki akarja, felőlem csinálja, csak ne jöjjön rám a füstje.
júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!