Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a cigarettáz...

Mi a véleményetek a cigarettázásról? ⬇️

Figyelt kérdés
Ti is szívtok? Milyen fajtát? Van aki leszokott, hogyan? Mennyi időbe került? Aki sokat cigizik, egy nap mennyit? Van köztetek aki csak alkamli-cigis? Kíváncsi vagyok, kinek mi a története vele-hány évesen kezdte, ha igen miért, ha nem miért-... Mindenféle élettörténetre kíváncsi vagyok. Ez inkább kicsit ilyen közvélemény kutatás... Azok is bátran írjanak, aki soha nem szívtak és elvből nem is fognak soha. A ti válaszotok is számít. Egyetlen kérésem van, hogy kérlek maradjunk kultúráltak egymás véleménye felé. Köszönöm

júl. 17. 12:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
21. De még mindig mást veszel abból a pénzből mintha csak cigit vennél!
júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

7#

Egy a bibi hogy a te TB-d is megy arra aki cigizik és ebből egészségkárosodása lesz, így a te pénzed is

júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Sose cigiztem, büdös és ártanék magamnak és másoknak. Aki cigizik, tudná úgy, hogy ne a megállóban, és ne utazás előtt? A megállóban úgy tesznek, mintha mások ott se lennének, y mikor felülnek a buszra, vonatra stb, akkor rögtön megcsapja mások, nemdohányzók orrát a büdös.

Az utcán is mikor elöttem megy egy dohányos, igyekszem megelőzni, mielőtt megfulladok. Úgy látom, nem érdekli őket, aki nem dohányzik.

júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

10 vagyok 0 %-al


Azert csak szar-kazmus volt, de ha annyira cigizik tini vagy felnott, ha osszedobna e-cigira, mar nem csak magan segit, de a passziv dohanyosokon is. Csak hallottam, hogy "kevesbe utos", hat akkor szivjon ketszer. Es csak tolteni kell ha jol tudom, es kellemes illata is van egyebkent. Sokkal egeszsegesebb. De nem inkabb a katranyos budos szar. El kell menni addiktologiara, mert ez nikotin fuggoseg, csak persze nem elismert mert mindenki csinalja, mint az alkohol sem az ugye, de mar egyre tobben mennek addiktologiara emiatt aztan jon az antethyl vagy mi, dohanyra addig ott a tapasz, igen kellemetlen, de ameddig ossze nem jon a $$$ e-ciggantora, 1 honap alatt vagy 2, addig birja ki, tudom nehez. Van ismeros. Egyebkent a legtobben azok szoknak le, akiknek szuletik, fog szuletni, vagy van gyereke. De persze nem mindenki engedheti ezt maganak.


Johet megint a 0% felebarataim.

júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

"Az utcán is mikor elöttem megy egy dohányos, igyekszem megelőzni, mielőtt megfulladok."


Vagy lelassítasz. (Hadd érjen minél előbb haza a büdös bagósa.)

júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
20 éves koromig sosem cigiztem, utána éveken át néha néha hónapról hónapra voltak cigis időszakaim. Szerintem mértékkel kell csinálni ahogy minden mást is az életben. Minden út a halálba vezet, túl van démonizálva a dohányzás. Amikor Magyarországon laktam és nem találtam munkát 1 évig a szakmámban, közben nőttek az árak, már tankolni sem tudtam, a stressz és a harag többet ártott mint a cigi. Érdekes, ezt nem írják rá egyik dobozra sem. :) Milyen mentális és fizikai betegségeket kapsz a kilátástalanság és a felesleges körök miatt, mennyire szűkíti az ereket az agyadban amikor megint 690 az üzemanyag. Mint említettem minden út a halálba vezet, lehet dobálózni az egészséges étrenddel, mégis kaphatsz egy szívrohamot 25 évesen, kisportolt testtel, más meg bagózik 90 évig. Ésszel és mértékkel, az élet tart amíg tart, biztosat senki sem tud mondani, csak a kaszás. :)
júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Dohányboltban is ezt mondta az eladó aki több évtizede értékesít dohányárut: MÉRTÉKKEL, akárcsak a bornál, így el lehet élni 90-100 évig is.
júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Életem egyik legrosszabb döntésének tartom, hogy rászoktam, és az egyik legjobbnak, hogy sikerült leraknom.
júl. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
28as, gratulálok hozzá, hogy le tudtad rakni!
júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Bizonyos időszakaimban szívtam egy-egy szálat, nem volt rossz, de rászokni nem akartam.


Mostanában viszont CBD-s vape-et szívok inkább, és ezt kifejezetten szeretem.

júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!