Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a cigarettáz...

Mi a véleményetek a cigarettázásról? ⬇️

Figyelt kérdés
Ti is szívtok? Milyen fajtát? Van aki leszokott, hogyan? Mennyi időbe került? Aki sokat cigizik, egy nap mennyit? Van köztetek aki csak alkamli-cigis? Kíváncsi vagyok, kinek mi a története vele-hány évesen kezdte, ha igen miért, ha nem miért-... Mindenféle élettörténetre kíváncsi vagyok. Ez inkább kicsit ilyen közvélemény kutatás... Azok is bátran írjanak, aki soha nem szívtak és elvből nem is fognak soha. A ti válaszotok is számít. Egyetlen kérésem van, hogy kérlek maradjunk kultúráltak egymás véleménye felé. Köszönöm

júl. 17. 12:59
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

16-29 éves koromig cigarettáztam. Kamaszos vagányságként kezdődött, aztán úgy döntöttem a feleségemmel együtt, hogy abbahagyjuk. Így is lett: egyik cigiről a másikra leszoktunk, egyetlen szálat se szívtunk azóta.

Nem bántuk meg!

Akkor (90-es évek) még nem kezeltek úgy, mint egy leprást: rágyújthattál egy kávé mellé az étteremben, szinte mindenüttt volt hely, vagy eleve nem is tiltották. Ma már csak ezért se bagóznék, mert szinte bújdosni kell.

Ami a legdurvább, az a pénz, ami kettőnk cigarettájából megmaradt (és ma ez sokkal nagyobb üsszeg!!!)

Részletre vettünk egy autót, és annyi volt a havi törlesztő, amennyit ketten korábban elfüstöltünk... Durva.

júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Érszűkítő, szívet-vérereket-vérnyomást-tüdőt károsító, öregítő, büdös, drága, függőséget okozó.
júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Mivel az első szar volt mint mindenkinek - a 2.-ra már rá sem gyújtottam.
júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
53%

8.

Jaj ezek a kis szipókások. Szívják ezt az izét, ami úgy néz ki mint a régi antennás mobilok, amiknek beleszívnak az antennájába, borzasztó dedós.

júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Én rágyújtottam de milliószor abbahagytam, tartósan rászokni sohasem tudtam!
júl. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Most is mi van? Itt a meleg, fuldoklok az oxigénhiánytól és akkor még a nikotinfüsttel is fárasszam magam? Na neeeeee...
júl. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
15. Igen, nagyon bénák, de egyesek azt hiszik hogy nagyon menők, de az ilyen kis csíráktól mit vársz?
júl. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

17


ide figyelj ocsem. en egesz nap zart ablakokban vagyok. de nem cigizek az igaz.

júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
19. Az a te bajod ha egész nap nem szellőzik a helyiség. Miért nem nyitod ki az ablakot?
júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Senior Séf ***** válasza:
Irigylem a bagósokat. Ha leteszik a cigit, napi 1000 Ft-ot megspórolnak. Bezzeg, amikor én tettem le, csak 9 forint 60 fillér volt a megtakarítás. D
júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!