Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Olyan dohányzás leszokás...

Darklord88 kérdése:

Olyan dohányzás leszokás segítő készítményt ami ténylegesen csökkenti a nikotin utáni éhséget tudtok?Erős dohányosként szeretnék valamit ami segítene ,ha teljesen nem is tudom letenni de legalább lecsökkenteni.

Figyelt kérdés
aug. 1. 12:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és 20 éve dohányzom napi 1 dobozt szóval nem kocabagosként kellene
aug. 1. 12:37
 2/7 anonim válasza:
A csökkentés nem opció. Én 20 év után tettem le. Olyan a csökkentés mint az alkoholistánál a kevesebbet iszom. Aztán jön valami stressz és újra elszívsz 1 dobozt. Nekem az erős mentolos Orbit rágó segített. Egyrészt rágtam, másrészt az erős mentol csökkentette a vágyat. Szerintem próbálj ilyesmit az e-cigiről nem tudok véleményt írni mert sosem próbáltam. 2000-ben tettem le a cigit és napi 3doboz piros Szinfit szívtam el. Még most is szeretem a szagát de már nem vágyom rá. Sok sikert!
aug. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És te mennyi ideig kivántad miután letetteted?Meddig akartál rágyújtani aztán?Mi az az idő amig rossz?
aug. 4. 10:25
 4/7 The Prime Minister válasza:
Én régebben a niquitin tapaszt használtam ami segített is eleinte, majd kiderült hogy allergiás vagyok a tapaszra... Segíteni segített mert pont olyan érzés colt mintha 40 perce mentem volna ki cigizni, kellett is meg nem is, szóval a leszokást neked is nagyon erősen akarnod kell. Már 3 hónapja hogy nem gyújtottam rá, és sokkal jobb az életem de ha leszoksz a dohányzásról akkor ügyelj rá hogy a stresszt próbáld meg nem kajába folytani mert könnyen elhízhatsz.
aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4.es attól nem félek :D Pont hogy nem az a hízós fajta vagyok
aug. 8. 11:53
 6/7 anonim válasza:
100%
El kell kerülni a füstszagot akkor nem kívánod.- Az első hónap kemény, de utána elkezdesz nem foglalkozni vele és egyre könyebb. Fontos, hogy csinálj egész nap olyansmit hogy ne legyen időd agyalni rajta. Fáradj el. Menj el futni esténként. Egyél jó kajákat, rágcsálj cigi helyett. Az orális hiányt nehéz megszokni, hogy a szádba veszed a cigit és szívod. De az idő a haverod, és egy idő után már más dolgok fognak foglalkoztatni, és nem törödsz majd a cigivel. Emlékszem milyen jó volt a "basszus már egy hónapja nem gondolok a cigire..." érzés. Kifejezetten sikerélmény. Fontos, hogy ne törd meg a leszokást ne gyújts rá akkor sem ha valamilyen lelki gond van. Rágózz.. :)
aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A nikotin éhség a jele annak hogy elhalnak azok a receptorok az agyadban tehát konkrétan haldoklik a nikotin az agyadban és ez igen szopós tüneteket produkál viszont ki kell bírni sehogy se könnyű de utána jó lesz a lényeg hogy nem tart örökké az utolsó cigi után folyamatosan múlik egyre jobban a függőség és egyszer majd csak azon kapod magad hogy eltelt egy nap anélkül hogy rá gondoltál volna olyan lesz mintha soha nem is cigiztél volna. Persze az első egy hónap a legnehezebb utána még néha rádjön egy pár hónapig de aztán már jó lesz csak a lényeg hogy ne add be a derekad ne gyújts rá mert azzal kárba vész az egész folyamat amit végig szenvedtél és kezdheted előről.
szept. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!