Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány hét alatt lehet rászokni...

Hány hét alatt lehet rászokni a cigire? Én azt hallottam, hogy 3 hét alatt Vagy ez mindenkinél változó? Nektek hány hét kellet ahhoz,hogy ténylegesen függővé váljatok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez teljesen egyénfüggő és az sem mindegy, hogy napi hány szálat szív el az illető. Én anno napi 1-1 szálat szívtam el, nem is lettem függő. Aztán növeltem úgymond a mennyiséget, napi 3-4 szálra és már nagyon kívánta a szervezetem, ezért mondhatom, hogy rászoktam.
2021. márc. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%

Sosem voltam függő. 4 évig dohányoztam, aztán egyik napról a másikra tettem le (terhesség miatt) és elvonási tünetem, sóvárgás nem volt

Én csak szerettem cigizni

Egy rituálé volt a reggeli cigi-kávé kombó, meg úgy az is ha napközben rágyújtottam (volt okom elvonulni kicsit😂)

2021. márc. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképpen van ezzel.
2021. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Így van, teljesen egyénfüggő, ahogy a leszokás is.
2021. márc. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy perc alatt rá lehet szokni.

Bármilyen furcsa, de ha rágyujtasz a másodikra, akkor már nem állod meg és rá vagy szokva.

2021. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit szívsz, napi 1-2 szálnál szerintem hosszú idő, de ha felmész fél dobozig naponta, akkor már egyértelműen egyszerű. De ez függ attól is, hogy mit csinálsz miközben szívod, én pl kávézás mellé szoktam, így ha kávézok, akkor hiányzik egy kicsit, de ha pl az utcán szívja az ember, akkor séta közben akar rágyújtani.
2021. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Passzív dohányosként szerintem én már azelőtt rászoktam, hogy először rágyújtottam volna. A családunkban rengetegen cigiznek, gyerekként kifejezetten szerettem olyan helyen lenni, ahol dohányoznak, akkor még voltak a vonatokon is dohányzó kocsik és mindig oda ültem.
2021. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!