Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandósult mellkasfájdalom,...

Állandósult mellkasfájdalom, ami felőröl, merre menjek még?

Figyelt kérdés

Elhunyt az Édesanyám, 4 nappal később született meg a második fiam. Azóta folyamatosan beteg vagyok, ilyen-olyan gondokkal. Mostanra mindenem elmúlt, mindenből meggyógyultam, csak a mellkasfájdalom maradt. Szeretném magam kivizsgáltatni, de a háziorvosom abszolút nem partner, ezért kérdezek itt, hátha valakinek van még ötlete.


Csináltattam teljes vérképet (pajzsmirigy, TSH hormon is), mindenem tökéletes, voltam kardiológusnál, vérnyomás, EKG, terheléses EKG, vérnyomás, szív ultrahang rendben, tüdőszűrőm szintén negatív.


Szóval akkor hova menjek még?


2014. szept. 11. 15:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Kimaradt valami: Szeretném magam kivizsgáltatni, mielőtt hagyom rámondani, hogy pánikbetegség. Háziorvos felírta a Frontint, szerinte szedjem, aztán ennyi.
2014. szept. 11. 15:49
 2/5 anonim ***** válasza:
ahogy olvasom elég sok minden történt veled nagyon rövid idő alatt és nagyon rosszak, esetleg pszichés eredetű is lehet a mellkas fájdalom, nem a semmiből beszélek, pánikbeteg vagyok nálam is tünet
2014. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben tényleg lelki eredetű a panasz, nem a legjobb megoldás a gyógyszer...
2014. szept. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok Frontin párti, de mielőtt pszichológus segítségét kérném, szeretnék mindent kizárni.
2014. szept. 11. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Mellkas fájdalom okozhatja reflux betegség és ideg. Menj el idegorvoshoz. De ha gasztroenterológusnál kezdenél, az is jó lenne. Addig amíg a sav szét nem marja a nyelőcsövet

[link]

2014. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!