Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandósult alhasi fájdalom,...

Állandósult alhasi fájdalom, mi állhat a háttérben? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Pár napja vese-és alhasi fájdalommal ébredtem ami pisilés után megszűnt. Azóta minden reggel ugyanez történik, de a tompa, szúró-nyomó alhasi fájdalom mostanra állandó jellegű. Nem fájdalmas a pisilés, nem is gyakori, egyéb tünet nincs. Folyadékot igyekszem minél többet bevinni. Lassan itt lesz a menzi ideje is. Az utóbbi napokban kissé feszült voltam, lehet, hogy pszichés ok húzódik meg mögötte? 20/L

2013. júl. 6. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A pszichés okot ennyiből nem deríthetjük ki.Talán ehhez a következő kérdések segítenek:

-Okoz mostanában valami jelentősebben,tartósabban stresszet?

-Izgulsz sokat mostanában?

-Mennyit mozogsz?

-Jársz valakivel?

-Van valami nagy titkod,amiről nem szeretnéd,ha kiderülne?(nem kell leírni,hogy mi az,de azt,hogy van-e azt igen,írd le)

-Gyakran kerülsz összetűzésbe szülőkkel,barátokkal,ismerősökkel mostanában?

-Gyakran szólogatnak be mostanában?

-Szorongsz mostanában?Vagy réezted úgy,mintha félnél egy adott szituációban,helyen?



Alhasi fájdalmakat okozhat az,hogy nem mész el rögtön pisilni,amikor kell,hanem vársz.Vagy késik az inger,vagy direkt vársz.Na ugye írod,hogy alhasi és vese fájdalommal ÉBREDTÉL...ez fontos kulcsszó,mert lehet,hogy este sokat ittál,de elaludtál és az inger nem ébresztett fel vagy nem volt akkora.Én is voltam már így,innen tudom.De lehet ez akár felfázástól,vesekőtől(kicsitől vagy kialakulótól is szerintem).


Egy a tanácsom:látogass meg egy orvost,akiben megbízol.


(egészségügyi tanuló vagyok)

2013. júl. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a gyors választ.


Kimondott stresszelyzet igazából nincs. Szűlőkkel és ismerősökkel a kapcsolat jó, kiegyensúlyozott. Pillanatnyilag nem járok senkivel. Félelmem és titkom, amiről nem szeretném ha kiderülne nincs. Beszólások szintén nincsenek. Rendszeresen nem sportolok, pedig tudom, hogy az valószínűleg jót tenne.


Köszönöm a hasznos tanácsot.

2013. júl. 6. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!