Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek volt vakbélgyulladása...

Akinek volt vakbélgyulladása válaszolna?

Figyelt kérdés
Hogy kezdődött a fájdalom?Hol fájt először?Milyen tünetek voltak még a fájdalmon kívül?Mennyi idő volt amig kórházba kerültél?
ma 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem faj a hasam jobb oldalon de nem szűnt a hasfájás utána már az egesz hasam fájt de ott nyomkodásra egyre jobban sztem egy teljes napig szenvedtem vele másnap mentem be a kórházba
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt csak a páromnak. Neki délután még semmi baja nem volt, éjszaka ébresztett, hogy nagyon fáj ha jól emlékszem a jobb oldalt a hasa a köldöke mellett. Vett be fájdalomcsillapítót, de nem nagyon használt neki. Reggel elment a háziorvosához, megnyomkodta a hasát, nyomásra jobban fájt neki, és adott sürgősségire beutalót, ha nem javulna neki menjen be. Délutánra már hőemelkedése is volt, bement a sürgősségire, csináltak vérvételt, ultrahangot, aznap este meg is műtötték. Műtét után 2 nappal jött haza, kapott vérhígítót (clexane) 10 napra, meg diétáznia kellett.
ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobb oldalt, köldök mellett fájt. Szúrt, estére lázas lettem, plusz étvágytalanság.

Másnap egyre jobban fájt, görcsölt, végül nem tudtam már kiegyenesedve járni.

Harmadik napon reggel vittek kórházba, amikor már nem tudtam kiegyenesedni, ölben vittek be a kocsiból. Aznap műtét, már perforálódott, kilyukadt. 2 hétig feküdtem kórházban, majd 2 hetet otthon.


De ez sok éve volt, úgy tudom ma már pár nap múlva hazaengednek, nem is vágnak fel, hanem laporaszkópos műtét van.

ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!