Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vakbélgyulladás lehet?

Ez vakbélgyulladás lehet?

Figyelt kérdés

Alhasi görcsöm van már reggel óta.

Nem annyira nagyon fáj csak folyamatos és bosszantó.

Jobb oldalon fájt reggel, nyilallt, felállni is alug tudtam, feküdtem végig.

Aztán most 1.5 órája kb enyhült és inkább egy feszülő tompa görcsös fájdalom lett az egész alhasamban. Vagyis hát görcs, mert konkrét fájdalomnak nem mondanám csak már kimerítő.

Semmi más tünetem nincs, étvágyam is van meg már eljárkáltam az előbb, nem olyan rossz mint volt reggel.

Annyi infó még, hogy elég sokat szellentek alapból, azóta mióta fáj viszont egyáltalán nem de úgy érzem hogy lehet, hogy jó lenne.

Nem tudom hogy szélgörcs vagy vakbélgyulladás.

Felhívtam a háziorvosom, azt mondta hogy a vakbélgyulladást nem igazán tudnám összekeverni mással mert az ennyi óra után már rosszabbodott volna, de ha nagyon zavar akkor menjek be megnézetni.

Osszátok meg velem kérlek mit gondoltok



júl. 2. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem vakbél, az lázzal is jár (ha már sokára van észlelve), meg nem javulna a fájdalom intenzitása. Emellett hányinger és hányás is a tünete, főleg hogy hamar kialakul és tüneteket okoz, így már azt is éreznéd.


Inkább valami rosszat ehettél, de ha biztosra akarsz menni, az egyetlen megoldás ha bemész megnézetni


Nem

júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Nem, semmi ilyen. Már reggel 7 óta fájdogál de azóta semmi más tünet.
júl. 2. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt már székleted? Egy csúnya székrekedés is okozhat ilyen fájdalmat.
júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen reggel volt. Normális volt.

Hajnal 5kor felkeltem rá, hogy görcsölt de nagyon sokat szellentettem is. Viszont reggel óta azt sem tudok.

júl. 2. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem petefékszek ciszta okozott ilyen tüneteket. Néha előjön akkor újra tapasztalom.
júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5/5. Férfi vagyok, azt elfelejtettem írni bocsi. :/

Most nem érzek fájdalmat, csak akkor nyilal egy tompát ha hirtelen mozdulok. De egyébként ez az övszerű fájdalom nincs jelenleg.

júl. 2. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Azóta miújság? Múlt valamit el?

Az is simán lehet, hogy meghúztad egy belső izmodat, elég, ha csak rosszul fekve aludtál vagy bármi :) sok szervet tartó belső kötőszövet és szalag van, lehet meghúztad valamelyiket.

júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen szinte teljesen elmúlt, csak akkor érzem nagyon minimálisan ha hirtelen mozgok.

Illetve ami érdekes, ha sokat állok akkor még enyhén bele-bele nyilall.

Köszi a kérdésed!

júl. 2. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!