Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladás fájdalom el...

Vakbélgyulladás fájdalom el tud múlni Algopyrintől?

Figyelt kérdés

Fájt ma a hasam kb reggel 8-tól 3-ig jobb oldalon de nem nagyon, hanem ilyen szélgörcs érzés volt inkább és kellemetlen volt. Nem is tudtam kinyomni semmit, aztán lefeküdtem aludni, mikor felkeltem már nem fájt és egy pár galambot sikerült is eresztenem, azóta csak akkor szúr be ott ha hirtelen mozdulok vagy tüsszentek de az is ha 10-es skálán kéne mérni kb 2/10.

Közben fájt a fejem és bevettem egy algopyrint, viszont ahogy olvasgattam a neten betojtam a vakbéltől. Nem tudom az algopyrin elmúlasztaná-e a fájdalmat ha vakbél lenne



júl. 2. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Újabb hypochonder:(
júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hipochonder. Sosem éreztem ilyet, ezért kiírtam egy kérdést. Nem tudtam, hogyha kiírok valamit az egészség kategóriába, ami azért van hogy feltegyünk kérdéseket, akkor azonnal hipochonder vagyok de köszi a diagnózist Dr. Bubó
júl. 3. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!