Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy kemény csomó a nyakamo...

Veronika Botos kérdése:

Van egy kemény csomó a nyakamon,ami nem mozdítható és a fejemen hátul bal oldalon is van egy kemény mind kettő érintésre fáj..Mi lehet ez??

Figyelt kérdés
Ma este vettem észre ahogy fáj. De lehet hogy már régebbtől ott van csak ma vettem észre, olyan 1,5 cm a nyakamon és a fejemen 2 cm nem mesze a nyakamtól a tarkómtól fel.. nem mozditható egyik sem. Kemény csomók. Félek hogy rákos elváltozás 1 heti már a székletürítésem is megváltozott rajtam van inger de nem tudok nagy vécézni.. ezt csak hozzá teszem.. 20 éves lány vagyok, tudom hogy fiataloknak is lehet rákos elváltozás.. a doki kiírt antibiotikumot ha beszedtem kell mennem vérre ha nem tűnt el.. de már most a szemem környéken és halántéknál is fájogat. Nagyon félek van 2 éves gyerekem…
szept. 8. 22:43
A kérdező szavazást indított:
Lipoma
Nyirokcsomó
Zsírcsomó
Daganat
Fájdalmas csomó
Kemény csomó
1 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne parázz. Nekem 2 hatalmas, cseresznye nagyságú csomó jött ki a fejemen, ahol te is írod. Valami felsőlégúti betegség ment rajtam végig, fájt mint a k.urva élet, nagyon sokáig. Már július eleje óta ott van, de most már egész picire zsugodorott, kb borsónyi.

Fájt, szúródott és mindenfelé kisugárzott. Orvos is látta. Nagyon lassan múlik el.

szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez a nyakon is kijöhet?? Köszönöm a válaszod megnyutattál azért . Szedtél rá antibiotikumot? Holnap megyek vérvételre de szedek antibiotikumot is. Ez nem változhat rosszindulatú nyirokcsomóra? Hogy érted hogy mindenfelé kisugárzott? Nekem is több helyen elkezd fájni fejem szemem álkapcsom néha. Nekem nem volt gyulladások sose szóval szerintem nem attól lehet de azt mondták lehet gyulladás végett. Majd kiderül de nagyon remélem semmi komoly🙏 köszönöm
szept. 8. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szedtem antibiotikumot, igen. Nekem a fejen lévő előre is sugarzott egy sávban. Nyakon is kijöhet, mindenhol. Ezek ártalmatlan nyirokcsomók, több száz van belőle és ha vírust vagy baktériumot észnelnek, megnő a méretük.

Nem változik rosszindulatúra, de olyan van, hogy megnő a mérete és nem igazán akar, vagy csak nagyon lassan visszafejlődni az eredeti méretére, de ilyenkor sincs teendő.

szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ akkor nem parázok 😊😊
szept. 10. 12:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok most olvastam hogy kézzel fogható rezisztencia az mit jelent?
szept. 12. 00:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!