Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hipochondria miatt gyógyszert...

Hipochondria miatt gyógyszert kellene szednem,de nem szedem mert leszedál.Viszont megint előjött, illetve nem tudom,lehet hogy valós a probléma? Csomó van a nyakamon, borzalmasan izzadok éjszaka,a lépemnél fáj bal oldalon a borda alatt,kész vagyok.

Figyelt kérdés
aug. 27. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tapintani lehet a csomót, akkor az nem hipochondria, hanem valós betegség tünete lehet.
aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Émelygek, hányingerem van.
aug. 27. 20:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, voltam dokinál megtapintotta, azt mondta normál, mobilis, cseresznye nagyságú.
aug. 27. 20:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Ok. De mi? nyirokcsomó, zsír, izom, vagy mi, és mi a teendő vele?
aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyirokcsomó
aug. 27. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Az általában akkor duzzad meg, ha gyulladás van. Megkeresték hogy hol van, vagy kaptál rá valamit?
aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kaptam. Huzatot éppen kaphattam, éppen akkor amikor előjött, de más tünete annak nem volt, ennek már több hete.
aug. 27. 20:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben ezeket nem csak beképzeled és mondjuk nem a meldg időjárás az éjszakai izzadás oka, kellene egy vérvétel.
aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Estne nalam 30 fok volt a szobaban. En is izzadtam, mert kanikula van. Es rajtad es rajtam kivul meg nagyon sokan masok is.


A nyirokcsomo meg olyan dolog, hogy aki tudja, hogy hol kell keresni, az talalni fog. Ettol meg se nem gyulladt, se nem koros.


En is hipochonder vagyok sajnos, de meg kell probalni objektiven nezni a dolgokat.

aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!