Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » "Vízkőszagú" vizeletet okozhat...

"Vízkőszagú" vizeletet okozhat vesefunkció probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem szeretnék "menj orvoshoz" válaszokat kapni,nyilván megtettem és meg fogom tenni a jövőben is.A kérdés addig is azoknal szól,akiknek van hasonló tünete.

Már egy ideje erős,szúrós szagú a vizeletem,engem leginkább arra a szagra emlékeztet,amikor a wc csésze vízkövessé kezd válni(nem a wc-vel van a baj jelenleg).1éve kisebb vesefunkció csökenést állapítottak meg illetve később hüvelygyulladásom is lett.Szóval vagy a funkció csökkenésre vagy bakteriális fertőzésre gondolok ami esetleg a húgyutaimban még benne maradhatott(antibiotikumot kaptam régebben nemigyógyásztól).A funkció csökkenésre évi 1 vérvételes ellenőrzést javasoltak így következő év elején kell újra mennem(előző vérvétel nem célzott volt,csak magába foglalta a vesefunkció vizsgálatát is).Esetleg van köztetek akinek hasonló tünete volt és kiderült az ok?



aug. 7. 13:37
 1/3 A kérdező kommentje:

Fontos még,hogy nem fáj,nem véres.

Talán sárgásabb és mintha "olajos",zavaros lenne a felszíne.

aug. 7. 13:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen gyulladás okozza. Hülye hasonlattal élek most, de az én cicámnak akkor lett nagyon erős, bomlásszagú a vizelete, amikor vesemedence-gyulladása lett. :(
aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Remélem "csak" erről van szó és nem valami romló,visszafordíthatatlan dolog...

aug. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!