Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kisfiam kéthetente lázas.júniu...

Kisfiam kéthetente lázas.június 13óta 4x feküdtünk kórházba magas gyulladásos értékek miatt.mi lehet a probléma? Többi lent

Figyelt kérdés

aug. 3. 23:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A kórház szerint a folytonos orrmandula illetve garat visszafertőződés miatt.júl.19én orrmandulát kivették garatmandulát lézerrel lesímitották.utolsó kórházi bentfekvésnél tüszős volt.volt immunológiai vérvétel is az is teljesen rendben volt. Volt tüdő röntgen negatív.vizelet is mindig negatív. Műtét elött két hétig napi 3ml antibiotikumot kapott hogy ne essen vissza műtétig. Most 15nap telt el műtét óta.tegnap voltunk (aug.2án) kontroll vizsgálaton garat békés.mindent rendben találtak,erre ma ismét magas láz.valaki járt hasonló helyzetben? Merre lehetne vele elindulni? kisfiam 3 éves lesz ősszel.ami kimaradt semmi tünete nincs csak a magas láz.(nem cumizik,nem vesz semmit a szájába,sűrűn mossuk a kezét fogat is mosunk) 39,6a láz köszönöm ha valaki tud segíteni.
aug. 3. 23:48
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyen magas lazzal miert nem ugyeleten vagy mar vele?
aug. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mivel tegnap voltunk fül orr gégészeten mindent rendben találtak ,ma azt mondták telefonon várjak vele legalabb holnapig ha holnap is magas láza lesz akkor vigyem ügyeletre.
aug. 4. 01:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és a dokink általában hiába magas láz mindig azt mondja várjuk meg a 3napot nem e vírusos eredetű a dolog.
aug. 4. 01:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy van azóta?
aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aug.2án volt neki kontroll a fül orr gégész mindent rendben talált,majd másnap 40fokos láz. Vittem is ügyeletre. A maradék garatmandula gyulladt volt . Nálunk ez egy gócpont.de azt mondta a doki ekkora gyereknek csak nyomós indokkal szedhetik ki.illetve ha most kezdi az ovit nem javasolják mert mjnden lehúzódik majd a tüdejére.
aug. 20. 16:44
 7/11 anonim ***** válasza:
6# Ez így is van. A garatmandula CSONKom évtizedeken keresztül, begyulladt, 2 korty hideg víztől is -fagylaltot ehettem, attól nem- belázasodtam, sokszor tüszös mandulagyulladásom lett. Ahogy öregedtem, egyre ritkábban fordult ez elő.
aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, én ezzel nem értek egyet. Saját magamon tapasztaltam. 3 éves voltam, amikor az állandó gyulladásos miatt mindkettőt eltávolitottak. Soha nem volt tüdőgyulladásom, nem fáztam meg többször, nem voltam betegesebb, sőt. Azóta még a lázzal járó betegségek sem gyakoriak nálam. Szerintem az 1 kezemen még tudnám számolni, hányszor voltam lázas. Ma már 25 éves vagyok. Addig voltam, amíg ki nem szedték. (Ezzel nem azt mondom, hogy ne hallgass az orvosra, de a teljes eltávolítás nem ördögtől való).
aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Műtét ófa 2x volt a jobb mandula begyulladva amit bent hagytak de ket orvos is azt mondta mivel most kezdi az ovit varjunk vele ,nehogy minden lehúzodjon a tüdejére. Hát nem tudom meglátjuk ..lehet majd a végleges garatmandula eltávólítás lesz a megoldás.
szept. 9. 22:46
 10/11 anonim ***** válasza:

8# vagyok: Én csak javasolni tudom, hogy amíg fiatal és amint lehet, vetessetek ki. Sokkal károsabb tömni a rengeteg gyulladáscsökkentővel/antibiotikummal stb-vel. És ez az állandó gyulladás nem tesz jót. A saját bőrömön tapasztaltam, hogy a rossz mandula csak egy góc, az soha nem lesz már 100%-os, ahogy ez megszünik, mintha elvágták volna a problémát.

Addig pedig kitartás! Jobbulást!

szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!