Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen csomó/dudor okozhat...

Milyen csomó/dudor okozhat talpon másnapra bedagadást?

Figyelt kérdés
Mivel dinnyézünk sokat mászkálok mezítláb a dinnyeföldünkön. Tegnap este mikor hazaértünk fürdéskor a talpamon találtam egy kis "gumót/csomót", piros volt de nem fájt. Másnap mikor felkeltem úgy feldagadt a talpam hogy alig bírtam ráállni, menni. Borogattam egy órát hideg vízes törölközővel, illetve bekentem fastum géllel, de rá pár óra múlva vissza dagad. Ez mitől lehet? Mi lehet ez a dudor a talpamon? Kicsivel a nagylábujjam alatt található a dudor, szemmel látható. Nem látok semmit benne, szóval nem hiszem hogy beleléptem volna valamibe.. Esetleg a megeröltetésre gondolok, mert egész nap 10+ -os dinnyéket dobálunk/pakolunk, vagy ez se opció? 25/L

júl. 18. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
A talpon jelentkező piros dudor, amely másnapra bedagadt, helyi gyulladást jelezhet, amelyet mechanikai trauma, például sérülés vagy megerőltetés okozhatott. A dudor lehet egy gyulladt csomó vagy bőralatti hematóma is, ami a túlzott terhelés következménye.
júl. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!