Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bél problémára ez utalhat? Ha...

Bél problémára ez utalhat? Ha igen milyen?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot (klacid uno) szedtem majdnem egesz februarban egy tudogyulladasra, szedek probiotikumot is de aprilis vegen kezdtem eloszor erezni a hasam bal oldalan kozeptajt mintha egy okol meretu ko/csomo/pup lenne ott. Kohogesnel, nagyobb levegovetelnel, tusszentesnel, nevetesnel, jarkalasnal ereztem, par napig ereztem aztan elmult (kulonbozo hazi modszerekkel enyhitettem). Nem kifejezetten fajo erzes csak zavar, ha mondjuk behuzom a hasam kicsit olyan mintha szurna. Sot ahhoz tudnam hasonlitani mintha beragadna a szeklet (bar voltak kicsi szorulasaim nem szekrekedes mert minden nap tudtam wczni, nem lett jobb utana). Ezen kivul evessel sincs kapcsolatban hogy elotte/utana rosszabb stb ilyen nincs. Vakbelem se lehet mert ha felemelem a labam kiforditva nem erosodik a fajdalom (ezt az orvosom mondta hogy igy diagnosztizalhatom otthon). Nem tudom mi lehet de nagyon zavar (csutortokon megyek ultra hangra). Nem az alhasam, inkabb feljebb. Aprilis vegetol eltekintve egeszen majus vegeig/most junius elejeig nem is ereztem, most ujra. Puffadok is, nem tudom az ezzel kapcsolatos e. Nospa forte sem mulasztja el. Nem lehet kitapintani konkretan csak az erzet van meg, nyomaserzet tarul hozza. Valaki otlet/volt hasonlo? Ez lehet vastagbel?

jún. 4. 16:42
 1/2 A kérdező kommentje:
19/L
jún. 4. 16:46
 2/2 anonim ***** válasza:
Utalhat. Majd az orvosod a vizsgálat után megmondja, illetve ha bizonytalan benne, elküld egyéb vizsgálatokra is.
jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!