Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a nyakamon?

Mi lehet ez a nyakamon?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, fél évvel ezelőtt a nyakamon megjelentek borsószem nagyságú csomók/dudorok. Összesen 3 darabot tapintottam ki. Ugyanolyanok voltak, nem fájt semelyik, csak egyszerűen ki lehetett tapintani. Kemények voltak, tehát nem lehetett csak őket úgy nyomkodni, bár nyomásra nem is fájtak. Hagytam őket, nem mentem el kivizsgálásra. A nyakamon voltak ekkor pattanások, volt, amit ki tudtam nyomni, volt amit nem. Ezeket is először annak hittem, ezért sem gondoltam életbevágónak. Ebből kettő eltűnt, már a helyét sem látni, de van egy, ami megmaradt, szintén borsószem nagyságú. Nem fáj, kemény, ki lehet tapintani, és egyébként nem zavaró. Tehát nem okoz légzési problémát. Nyomásra ez sem fáj. A sminket általában elfelejtem lemosni, ide is került egy időben, de lemosni elfelejthettem. Én elsősorban arra gyanakodok, de kérem a ti véleményeteket is.

aug. 25. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nem nagyon lehet megmondani. Lehet begyulladt szörtüsző, lipoma, nyirokcsomó...

Nem tudom pontosan hol van, lehet pajzsmirigy. Ne nyomkodd!!!!!!!

Menj el orvoshoz!

aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van évek óta. Egyszer ránézett egy doki, azt mondta előfordulhat hogy kijön és néhány hónap alatt eltűnik.

Azt mondta, ha gondolom, akkor egy ultrahangon megmérik és félévente lehet ellenőriztetni, hogy nem növekszik e.

Nem emlékszem már, hogy mit mondott mitől lehet.

Én nem foglalkoztam vele, viszont rég eltűntek.

aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam. Nekem is volt évekkel ezelőtt.(1)
aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj bőrgyógyászhoz.
aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nyirokcsomó
aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!