Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal oldalt a nyakamon a fül...

Bal oldalt a nyakamon a fül mögött és a tarkom között kialakult egy tapintható görcs ami már néha ha úgy fordítóm a fejem elkezd nyomni és fáj. Másnak volt már hasonló? És mi lehet ez? Milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés

2023. aug. 6. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Neurològus orvoshoz forduljàl!
2023. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van. Néha eltűnik. Én még nem mentem vele orvoshoz, úgy vagyok vele, hogy ártalmatlan, biztos alvás közben elnyomom vagy valami. Neked sikerült utána járni, hogy mi lehet?
2023. aug. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2: Nekem nem szokott eltűnni, elment vele dokihoz, azt mondta, hogy az a jó, hogy nem nagy meg szerinte ez izomgörcs lehet és masszíroztassam. Elment masszőrhöz szerinte is az, szóval több alkalom után kiderül, hogy eltűnik-e majd.
2023. aug. 17. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!