Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális, ha tapintani tudom...

Normális, ha tapintani tudom a nyakamon lévő nyirokcsomókat?

Figyelt kérdés

Szerintetek normális ha ki tudom tapintani a nyirokcsomókat a nyakamon illetce a kulccsontom felett?

Pár mm, mozgatható puha kis nyirokcsomók. Masfel eve voltam nyaki uh-n, hogy koros-e, de elvileg nem, megis zavar.

Nektek is erzodik?


jún. 9. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Oka van, amit meg kéne szüntetni.


Sok oka lehet. Szervezetben valahol valami gyulladás valami okán, és stbstb


Nem a nyirokcsomók a gondok, hanem valami más.

jún. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mint pl egy rossz fog? Vagy valami komolyabb?
jún. 10. 09:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem mióta az eszemet tudom vannak aprócska, tapintható nyirokcsomóim testszerte. Lágyékban és kulcscsont felett szimmetrikusan mindkét oldalon, illetve a nyakamon az állam alatt szimmetrikusan mindkét oldalon.

Voltam már azóta vagy 200x orvosnál meg volt amikor elmentem azért is hogy azokat megmutassam de mindegyik orvos aki látta azt mondta, hogy nem is megnagyobbodottak csak ki tudom a felületesen elhelyezkedőket tapintani ahol vékony a bőr, mert sajna én is elég vékony vagyok szóval nem nagyon tud hova “elbújni” a szövetekben.

De egyébként anyukámnak, anyósomnak, férjemnek és még a legjobb barátomnak is vannak tapintható apró ny.csomóik, ha nem is az mind ami nekem de szétszórtan lágyékban, nyakon igen.

Ne aggódj szerintem. Ha nem nő és nincs más problémád akkor teljesen normális.

jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azok nem nyirokcsomók.
aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én vagyok "jún. 10. 01:13" hozzászóló


üzeneteket olvasom olykor, posztok utóéleteit vegyesen és kevésbé


szerintem írj üzenetet, meg fejtheted ki bővebben is, meg mi volt, mi lett, meg lehet majd lesz még ilyen


és igen, egy fog gyulladása is növeli a lehetőségét, bár általában önmagában az kevés


ha tovább fenn áll, ott komplexebb kivizsgálás kéne, amire nincs kapacitás kis hazánkban


ha meg nagyobb lesz, vagy akár kisebb, de ha sebésszel találkozol, hogy ő kapásból kivágja... hát... ismertem olyanokat, akik nem mentek bele és kiderült sok minden ok, azon túlmenően, hogy hogy kezelték mivel, célirányosan, miközben 2x akkora lett a nyaka


és sikerült megoldani a témát... sebészeti beavatkozás nélkül és a probléma okát megtalálni

szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző 18:10-es és mégelőbbi vagyok


ha tapintani tudod, meg részlegesen fordult elő időlegesen, az még nem gond


majd írj, hogy mi a téma... lehetőleg üzenetben

szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jaa... a sebész csávó a haveromnak kapásból a lábát is levágta volna, amikor elkapott egy fertőzést...


haverom meg akarta várni és megvárták a biopsziát... kiderült, hogy antibiotikummal is kezelhető lehet a téma és hogy nem oxigénnélkül húst zabáló mittudoménmi van ott, meg effélék

szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

még megint én...


de tudok hasonló témákról nyaki és már nyirokcsomóknál, meg bartholni és más mirigyeknél és témáknál... is


vagy hogy mi fogamat húzták volna ki egyik-másik-harmadik helyen, aztán negyedik megcsinálta, de csak ideiglenesen, míg előtte lévő bölcsességfogat ki nem műttetem, ami nyomja... az az ideiglenes 10 évig okés

szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja, meg másik fogamat is kapásból húzták volna... azt is megoldotta
szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!