Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a csomó?

Mi lehet ez a csomó?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja vettem észre hogy oldalt fekvés utàn mikor hátra fekszek akkor jobb oldalt alul a köldök vonalánál kicsivel lejebb megjelenik egy keményebb cssomó,mint ha izom lenne.Aztán ez el is múlik gyorsan.A medence csont mellet van ez.

Vagy ha fekve a lábam behajlítva van és hirtelen lerakom akkor is sokszor megjelenik.Állva még egyszer se tapintottam ki ezt a csomót és nem is látszik.Mi lehet ez.



júl. 26. 21:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Mérete ilyen ökölméretnél kisebb valamivel.
júl. 26. 21:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmégy a háziorvosodhoz, akkor talán ő is sérvre tippel.
júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első blikkre sérv lehet. De az ilyenekről nem árt a háziorvost megkérdezni.
júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sérv viszont nem tűnik el.Ez így pár másodpercig kitapintható és aztán el is tűnik.Mint írtam hogy mint ha hasizom lenne.De nem tudom mi ez.Nem is fáj,csak azért idegesít.
júl. 26. 21:46
 5/6 A kérdező kommentje:
De most pedig észrevettem azt hogy ha hasra fekszek jobb oldalra és meg feszelük akkor jobb bordaívem alatt ilyen hosszúkás kemény valami van.Bal oldalt ugyan ilyen nincs.Mi lehet ez?Izom?
júl. 26. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Sérvnek tűnik, de könnyen ki lehet deríteni orvossal.
júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!