Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan mondjam meg anyukámnak?

Melinda- kérdése:

Hogyan mondjam meg anyukámnak?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. és szerintem cérnagiliszták vannak a popsimban. Azért gondolom mert olvastam róluk és a tünetek megegyeznek az enyémmel. Kérlek segítsetek megijedtem. Hogy szóljak anyukámnak?
2012. márc. 2. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
mondd meg neki h giliszták vannak a seggedben.
2012. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ragassz celluxot a végbélre. Most hülyén hangzik, de komolyan! Éjszakára. Ha vannak gilisztáid akkor mikor éjjel levegőzni mennek néhány ráragad a celluxra, reggel azt látni fogod. Aztán menj háziorvoshoz. Meg is mutathatod neki a celluxot, ha van. Kapsz gyógyszert és kérd meg Anyudat, hogy váltsa ki. Nem nagy ügy.
2012. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nyugodtan mond meg!gyerekkoromban nekem is volt. anyuval fokhagymával hajtottuk ki, de kaptam akkor vmi az orvostól is rá. ne szégyeld ez előfordulhat. akár mosatlan gyümölcs miatt is kialakulhat.
2012. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!