Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy kicsit cikinek érzem már,...

Egy kicsit cikinek érzem már, hogy mindig elájulok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon ájulós vagyok. Nincs pánikbetegségem, se semmilyen betegségem, egyszerűen nagyon alacsony a vérnyomásom, ill. a cukrom is gyorsan leesik. Gyakran ájulok el, és kicsit kezd idegesíteni, hogy mindig engem kell összekaparni. Az ofőm úgy vigyáz rám, mint egy kisgyerekre, ami nagyon jól esik, csak kezd már kínossá válni, hogy szinte minden helyzetnek ájulás a vége.


Természetesen nem fordul elő mindennap, de pl. volt már, hogy órán ájultam el (nem is egyszer), évnyitón, évzárón, ünnepségeken, versenyen, osztálykiránduláson, iskolán kívül is sokszor.


Vizsgálatok szerint tökéletesen egészséges vagyok, amivel én tisztában is vagyok. Hogyan előzhetném meg az ájulást? Vagy legalább lecsökkenteni a számát, mert fárasztó és kínos is. Plusz úgy érzem magam, mint a spanyol szappanoperákban, ott is mindig elájul a főhősnő. :D


A válaszokat megköszönném! :)


16/L



2014. jún. 25. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ahogy azt leírtad,hogy alacsony a vérnyomásod és a cukrod gyorsan leesik...! Előszőr is igyál sokat mert az a vércukor szinteden segít illetve egyél minnél több savanyú gyümölcsöt!!! Régen ezt mondták az orvosok a mamámnak mert neki is mindig leesett..!

A vérnyomásom nekem is nagyon alacsony....bár én nem ájulok,de amikor fel kell álnom valahonnan az kész borzalom...! Hangyázik a szemem és fekete foltokat látok,fáj a fejem....! De sajnos ez ellen nem nagyon tudunk mit tenni....nekem azt mondták hogy fokozott só és folyadék mennyiség bevitele!!! Ami 2-3l-t jelent naponta.!! :)))

2014. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!