Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden apró dolgon felidegesít...

Minden apró dolgon felidegesítem magam. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 18:35
 1/5 playka válasza:
Én is.Anyira hogy már ugy erzem mindha depresszios lennek. Mikor már ugy erzem hogy ma nagyon ideges vagyok akkor be szoktam venni egy gyogynovenyes nyugtatot. Persennek hivjak.Nekem segit.
2014. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2014. márc. 11. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:
én magneB6-ot eszek. minden marhaságtol elkap az ideg, pl ha 2x leejtem a tollat azon is, akkor veszek be egy magnéziumot, 1óra és nyugodt vagyok :3
2014. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyen gondjaim vannak nekem is. Köszi!
2014. márc. 11. 18:56
 5/5 anonim válasza:
61%
Ezek nem megoldások erre az állapotra!Nem kell itt magne b6 sem persen..semmi...no nyugtató=no stress...nálad van a szikra,hogy a nyugalom és a bolsogság tüzét lángrarobbantsd!!Döntsd el magadban,hogy te most ezen egyáltalán nem idegeskedsz fel,az ő baja és téged k*rvára nem érdekel,mert van jobb dolgod is.Ne tedd tönkre az életed holmi kártevő gyógyszerekkel!!Azok csak megölik a stressz kiváltó sejteket és az agyat is rongálják!!Te kellesz hozzá!!!:)
2014. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!