Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenen felidegesítem magam....

Mindenen felidegesítem magam. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Legfőképpen az iskoláról van szó. Apróságokon kiakadok, engem pl. marhára felidegesít, ha valaki le akarja másolni a házimat. Ha mástól elkérik a házit akkor mindig odaadják egymásnak, én viszont kiakadok ha valaki tőlem akarja elkérni, oké odaadom mert nem akarok bunkó lenni, de belül tök ideges leszek,mert nem hiszem el, hogy valaki ennyire lusta, nekem se volt kedvem megírni mégis megcsináltam, az meg csak úgy lemásolja. Ami idegesít még, ha mondjuk elmond valamit érthetően a tanár a többiek meg értetlenkednek, de már azon is felhúzom magam, ha valaki nem hozza el a tankönyvét és nekem kell odaadnom, vagy ha kérnek tőlem valamit (pl.tollat,zsebkendőt stb.). Ami teljesen kikészít az az amikor dolgozat írásnál kérdeznek tőlem.(Ha valamelyik osztálytársamat kérdezik dolgozat írásnál akkor tök nyugodtan válaszol, de ha valaki tőlem kérdez én rögtön felkapom a vizet.)

Mit csináljak, hogy ne legyek ilyen idegbeteg?



2013. jan. 16. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Akkor nem adod oda senkinek, de te se várj tőlük semmiféle szívességet.

Irigy vagy. Ennyi.

Mondjuk higgadj le, téged nem károsítanak meg ezekkel.

2013. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Magnézium hiányod lehet, szerintem.
2013. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Igazad van, ha ideges leszel, miért te meg tudod csinálni a házidat, gondolkodsz, hasznosan töltöd az idõdet, más meg csak ugy le akarja irni.

Mindenki vigyen magával zsepit, vagy tollat. Azért jár iskolába, hogy tanuljon és ne divatbemutatót tartson.


Ne add oda senkinek a házidat, hogy leirja,csak ha valaki beteg volt és nem tudott jelen lenni az órákon.


Viszont nem te leszel a vesztes, hanem azok akik csak másolnak.

Néha lehetsz segitõkész közelebbi barátokkal, de nem mindenkivel.

2013. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz kevesebbet másokkal.Régen engem is idegesítettek ezek a dolgok,de rájöttem,hogy tök fölösleges ilyen hülyeségeken felkapni a vizet.
2013. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már miért adnád oda? Ha dühös vagy mert elkérik, de mégis odaadod, akkor a saját elveidet köpöd le. Tartsd magad ahhoz, amit gondolsz.
2013. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hogyha mondjuk arról van szó,hogy segíteni kell valakinek elmagyarázni egy anyagot akkor azt szívesen megteszem, azzal nincs semmi baj, de tényleg elég trehány osztálytársaim vannak. Meg ez a szöveg a másolásnál, hogy majd más szavakkal leírja, ettől is falra mászok -.-

De ha meg nem adom oda akkor bunkónak fognak tartani, azt pedig nem akarom :/


Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 16. 18:29
 7/7 anonim válasza:
mutuj vagy
2013. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!