Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni 'rossz alvás'...

Mit lehet tenni 'rossz alvás' ellen tenni?

Figyelt kérdés

November óta rosszul alszok. általában 1/2 12 12 fele sikerül elaludnom majd 1kor felkelek 3/4 2 kor bírok visszaaludni 3 kor fel utána fél4 kor vissza majd 5 fele ébredek fel.


De utóbbi időben még nehezebben megy.


2013. aug. 20. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Életkor? Nemi élet?
2013. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nikolee0727 ***** válasza:
Én citromfű teát szoktam inni vagy egy pohár tejet lefekvés előtt, valamint levendulás párnácska van a fejem mellett. Ezek segítenek. A rossz alvás hátterében nagyon sok dolog lehet, stressz, egészségi állapot...stb
2013. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sunnyside válasza:
Én is próbálok minél többet relaxálni, ha van időm egy meleg fürdőt veszek lefekvés előtt, esetleg egy kellemes olvasmány is segíthet lefekvés előtt. Persze nem mindig válnak be, van hogy nem sikerül sehogy kikapcsolnom, olyankor ReDormint veszek be, lefekvés előtt 2-t ír a betegtájékoztató, van hogy 1-is elég, és jól alszom tőle. Vény nélkül kapható a patikákban. Macskagyökér és komló kivonatot tartalmaz.
2014. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 demet77 válasza:
Na kéremszépen:a probléma megoldása roppant egyszerü!Lefekvés előtt 1 órával, mindössze fél liter erős pálinkát kell kortyolgatni,és még egy óra sem kell,álmos leszel.Ha netalán nem,semmi pánik:megemeled az adagot és máris itt a mellékhatás...
2016. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!