Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 hét koplalással hány kg...

2 hét koplalással hány kg megy le?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne koplalj egy napot sem, mert akkor nem csak kívülről veszítesz az izmaidból, hanem a belső szerveid is zsugorodni kezdenek egy idő után. Nemrég volt erről szó a Fókuszban. Azt hiszem múlt hét elején.
2012. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha koplalsz, akkor a szervezeted a tartalékait éli fel és ha nincs rajtad annyi felesleg, akkor tényleg a belső szerveid kezdenek zsugorodni. Egyél mindent, persze több legyen a gyümölcs és a zöldség, és mozogj sokat!!!
2012. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a szervezetedtől függ, de arra számíts, hogy 2 hét után, ha elkezdesz enni, akármennyire keveset is, a dupláját fogod visszahízni. Koplaláskor a szervezet takarékos üzemmódra kapcsol, a lehető legtöbb energiát próbálja elraktározni és amikor elkezdesz újra enni, akkor azonnal zsírt fog termelni.
2012. aug. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
koplalj nyugodtan, de utána folytasd az egészségtelen zabálást.
2012. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha két hétig nem eszel és nem iszol semmit akkor lehet, hogy a teljes súlyod odalesz.
2012. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vakarcs Péter válasza:
Jogos a negyedik válasz.Inkább életmódot kell változtatni.Javaslom az "eatstopeat.com"veboldalt.
2012. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vakarcs Péter válasza:
Weboldalt akartam írni.
2012. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kb. max. 5 kiló. De utána hónapban visszajön olyan 10 kiló, mert a szervezeted rááll a "válság üzemmódra" és elkezd raktározni.

Inkább azt próbáld meg, hogy mindent eszel, amit megkívánsz, de kis adagokat. A fogyókúra csak önkontroll kérdése.


29f (175/78)

2012. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Naponta 30 perc torna. Felülés, lábemelés, kitörés, gugolás,súlyzózás...én ezeket szoktam végezni minden nap és nics kifogás akár a híradó alatt is elvégezhető.. És természtesen életmódváltás este 6 után én például nem eszem. Kerüld a fehér cukrot és a fehér lisztet ill. a fehér lisztből készült kenyeret,tèsztát.

Főétkezések között fogyasz sok gyümölcsöt, zöldséget,esetleg müzliszeletet,de abból is válaszd a cukormenteset ha lehetséges. A cukros üdítőket kerüld inkább igyál vizet vagy cukormentes energiaszegény üdítőitalokat. Sok sikert! Remélem tudtam segíteni.

virág20

2012. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én egyszer egy egész héten át csak vizet ittam, és Korpovit kekszet ettem, semmi mást. Egy hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb, viszont a külsőm és a gyomrom úgy megsínylette, hogy azóta se többet. Szóval inkább az eddigi átlag adagodat felezd meg, és próbálj kalória szegény ételeket enni, de semmiképp sem koplalni.
2012. okt. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!