Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót lehet fogyni 3 hét...

Hány kilót lehet fogyni 3 hét alatt koplalással?

Figyelt kérdés

161/77/19

Tudom a hátrányokat... csak egy kb-i számra vagyok kíváncsi


2010. nov. 22. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Egyik barátnőm 3 hét alatt 7 kilót fogyott.

Természetesen nem is fogyott, csak nagyrészt vizet vesztett a szervezete. Utána még fogyott koplalással kb. 10 kilót. Aztán azóta szépen visszaszedett 30-at.


Na de Te dolgod!

2010. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szerintem ne próbálkozz vele.


A böjtölés nem fogyókúra, nem szabad összetéveszteni semmilyen divatos diétairányzattal! A böjt során néhány kilótól megszabadulhatunk ugyan, de ez a testsúlycsökkenés a néhány napos böjtök során csak minimális, és nagy részben vízből történik.


A böjt befejeztével az előző testsúly helyreáll. Az egészséges testtömeg megszerzéséhez a helyes út: megfelelő étrend, sok mozgás. De a böjtöt felhasználhatjuk arra, hogy az 1-2 napos böjt után könnyebb megpróbálkozni az életmódváltással, és áttérni a diétás, zsír- és kalóriaszegény étrendre.


Inkább diétázz vagy sportolj.

2010. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én fogytam már két hét alatt 10 kilót. De akkor a napi kajám 1-2 szelet üres pirított toast kenyér volt.

Ilyen apróságokkal érdemes számolni, hogy ha nem eszel, pár nap után nem lesz erőd felkelni az ágyból, és egész nap csak aludni fogsz, szóval ha ilyesmit akarsz, akkor vegyél ki szabit vagy intézd el, hogy addig ne kelljen suliba járnod. Meg utána még 1-2 hétig, amíg megerősödsz.


Amúgy én nem fogyni akartam, csak éppen egy iszonyú mély gödörben voltam... és egyedül éltem albérletben és senki nem foglalkozott velem. Ha otthon vagyok, a családom tuti nem engedte volna meg, hogy ilyet csináljak.

2010. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fogytam már 3 hét alatt 7 kilót,de nem azért,mert szándékosan koplaltam,hanem,mert gyilkos melóm volt. Kutyafuttában reggeliztem hajnali 5-kor,délután 4-kor örültem,ha ebédhez jutottam,estére pedig olyan fáradt voltam,hogy kajálni is elfelejtettem. Viszont annak örültem,hogy a nadrágjaim leestek rólam! :)
2010. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
54%

161/77/19

Ha tényleg tudod a hátrányokat: Nekem a Te korodban napi 2 kilót sikerült fogynom, (nem egész egy hétig,184/70-ről) de nem csupán koplaltam (napi 1 tojás, vagy 1 szelet szalámi)hanem futottam, ittam és gőzfürdőztem.

Csak különleges indokkal érdemes nekifogni, mert nagyon igénybe veszi a szervezetet, és utána visszajön. Tudom, mert többször is megtettem.

Óvatos diétával két hét alatt 5 kg maradandóan leadható.

2010. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
én pár éve lelki okokból nem tudtam enni és másfél hónap alatt 6 kg-ot fogytam.előtte sem voltam kövér, csak volt rajtam egy kis felesleg( max 5kg) szerintem ez testalkattól és túlsúlytól függ. hozzáteszem utána rettenetesen nehéz volt visszaépíteni az elveszett izmot(rettentő sok edzés és célzott diéta) hogy valami normális emberi formám legyen és ne egy plöggyedt vénasszonynak nézzek ki amior levetkőzöm. szánt szándékkal sosem csináltam volna ekkora baromságot.
2010. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem így akarok lefogyni, de pár kilót le kell adnom december 10-ig.Ez a pirított toast kenyeres dolog jól hangzik, most azt eszek. Tettem rá egy sajtot, és megiszom a kávémat. Tornázni is fogok ma már, igaz minden nap táncolok itthon fél-1 órát, de most beiktatom a fekvőt, és a felülést is. Még egyszer köszönöm!
2010. nov. 24. 07:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!