Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mi lehet? Mitől nem kapok...

Ez mi lehet? Mitől nem kapok levegőt? 10/L

Figyelt kérdés
Amikor tesi óra van 10/l akkor nem kapok levegőt. Nem úgy hogy megfulladok,hanem úgy, hogy csak akkor érzem, ogy van levegőm, hogyha nagyon nagyotveszek (ez olyankor is van, amikor kintitesi van, és leülünk a fűbe beszélgetni.)A kelleténél jóval túlsúlyosabb vagyok :(. Ez mi lehet? Már volt ilyen, tavaly amikor tesi volt, de akkor szívem felett szúrt valami. Akor is volt eggyszer, amikor úszás volt (oktatás) és úsztam, úsztam a medence végénél tartottam és nem kaptam hirtelen levegőt. Aszma lehet (lehet nem jól írtam, asztma vagy aszthma, nem tudom)? A Normális válaszokat köszönöm, olyanokat nem kérek pl. ogy ne vegyél levegőt stb, mert volt ilyen
2011. jún. 9. 15:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Komoly betegseg is allhat mogotte, én tovabbra is azt mondom, hogy anyukad felelőtlen, es errol tudnia kell masoknak is, és a betegseget is fel kell deríteni.
2011. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Hú az jó. És te (nem baj ha nem tegezlek?) nem tudnád megkérdezni egy orvostól, hgy ez lehet-e aszthma?
2011. jún. 9. 16:55
 23/27 A kérdező kommentje:
Vagyis ha tegezlek.
2011. jún. 9. 16:56
 24/27 anonim ***** válasza:
Persze, tegezz! Ez lehet asztma, persze, hogy lehet, ezt en is megmondom Neked.:) De latatlanban még egy orvos sem tudja megmondani biztosra, nemhogy én.:)
2011. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Mindenképp e akornyezetedben kell talalnod egy felnőtte, aki segit Neked ebben, és abban is, hogy anyukad elmismásolja a dolgot ahelyett, hogy azt tenné, amit egy anyának tennie kell: elvinni az orvoshoz. Szerintem mas bajok is eredhetnek ebbol a hozzáállásából, biztos mas életterületeken se áll ki Melletted.
2011. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Bocsi, melléütögettem a betűket. Tehát:


Mindenképp a környezetedben kell találnod egy felnőttet, aki segít Neked ebben, és abban is, hogy anyukád elmismásolja a dolgot ahelyett, hogy azt tenné, amit egy anyának tennie kell: elvinni az orvoshoz. Szerintem más bajok is eredhetnek ebből a hozzáállásából, biztos más életterületeken se áll ki Melletted.

2011. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
most nyáriszünet van, mostanában nem van ez a tünet. ha lesz a suli, akkor majd írok ha van valami. :) köszi a segítséget, nagyon aranyos vagy. :)
2011. aug. 10. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!