Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokszor nehezen kapok levegőt....

Sokszor nehezen kapok levegőt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Vannak olyan pillanatok, mikor nehezen tudok levegőt venni, orron keresztül főleg, és ha a számon keresztül próbálom, akkor is olyan érzésem van, mintha az a levegő, amit magamba szívok, valahogy nem lenne elég. Ettől előfordul, hogy szédülök, vagy kellemetlenül feszül a mellkasom. Szerintetek mitől lehet ez?


Azért kérem a segítségeteket, mert sokszor megijeszt ez a dolog, és nem tudom mit tehetnék.


Válaszaitokat előre is köszönöm.


L21


2011. máj. 28. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
ORSÖVÉNYFERDÜLÉSTŐL PL-....DE HA ORVOSHOZ MENNÉL, NEM LENNE EGYSZERŰBB AZ ÉLETED?
2011. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*orr
2011. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, amikor asztmás voltam, igaz, csak egyszer. De lehet például pánikroham is.
2011. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia,nekem is ugyan ez a probléma.Nagyon gyakran nem kapok levegőt,olyankor szúr a mellkasomban,elkezdek szédülni és hülye érzés kap el.És ilyenkor megijedek és azon töprengek,hogy mikor jön megint elő ez a roham.Ez pánikbetegség.Vagy asztma
2011. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!