Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mi lehet? Mitől nem kapok...

Ez mi lehet? Mitől nem kapok levegőt? 10/L

Figyelt kérdés
Amikor tesi óra van 10/l akkor nem kapok levegőt. Nem úgy hogy megfulladok,hanem úgy, hogy csak akkor érzem, ogy van levegőm, hogyha nagyon nagyotveszek (ez olyankor is van, amikor kintitesi van, és leülünk a fűbe beszélgetni.)A kelleténél jóval túlsúlyosabb vagyok :(. Ez mi lehet? Már volt ilyen, tavaly amikor tesi volt, de akkor szívem felett szúrt valami. Akor is volt eggyszer, amikor úszás volt (oktatás) és úsztam, úsztam a medence végénél tartottam és nem kaptam hirtelen levegőt. Aszma lehet (lehet nem jól írtam, asztma vagy aszthma, nem tudom)? A Normális válaszokat köszönöm, olyanokat nem kérek pl. ogy ne vegyél levegőt stb, mert volt ilyen
2011. jún. 9. 15:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mindenképp szolj errol szulonek, tanarnak, orvosnak. Veszélyes a tulsuly, és tul nagy lehet a tesiorai megterhelés Neked.
2011. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Á nem hisznek nekem, de nem olyan vészes a túlsúly. 155 cm vagyok és 60 kiló. 5-el több.
2011. jún. 9. 15:30
 3/27 A kérdező kommentje:
10 évesen meg nem jön csak úgy szembe velem egy orvos. Anya azt mondta hogy csak azért van ez, mert dagi vagyok, de van egy másik fiú az iskolában, az 2x akkora mint én, és mindig már kilóg a bele, de nem hagyja abba, és neki nincsenek ilyen bajai. (nem 2x akkora azért, de sokkal nagyobb!!!)
2011. jún. 9. 15:33
 4/27 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem hisznek? Mondtad már nekik? És azt felelték, hogy nem hiszik el?:-o
2011. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Az orvoshoz Neked kell elmenned, Te csacsi!:) Miert nem hiszi el az anyukad????
2011. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Elmagyaráztam, úgy nem hiszi el, hogy azt mondta csak azért van mert kövér vagyok. de ez nem így van. Szerintem nem.
2011. jún. 9. 15:54
 7/27 A kérdező kommentje:
De hogy menjek el dokihoz? egyedül nem engednének el úgy, hogy Anya! Megyek az orvoshoz, majd jövök, szia! Egyépként el se szoktak engedni itthonroól, csak a házunk el, mögé barátokkal játszani, ilyesmi, meg max a boltba.
2011. jún. 9. 15:56
 8/27 anonim ***** válasza:
A tesitanarnak szoltal?
2011. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Tavaly igen, de ő is mondta hogy menjek el orvoshoz és anya nem vitt el. nem tudom miért. mondta hogy majd megyünk megyünk (nyáriszünetbe) aztán vége lett a szünetnek és nem mentünk el. mert "el múlt" (de szerintem csak azért, mert nem futottam, stb.)
2011. jún. 9. 16:02
 10/27 anonim ***** válasza:

Akkor 2 lehetoseg van: jra szolsz a tesitanarnak (és az osztalyfonokodnek is akár, vagy barmelyik olyan tanarnak, akivel leginkabb joban vagy), hogy anyukad nem veszi ezt komolyan, es nem vitt el orvoshoz, de Te meg vagy ijedve, mert nem mulik el. Ekkor ha van iskolaorvos, őhozzá küldenek, és az elég lesz, elfogadhatod szakvéleménynek, amit ő mond.

Ha van iskolaorvos, egyedul is elmehetsz hozzá.


A masik az nehéz ügy. Én ugy latom, anyukad nem gondoskodik rolad megfeleloen. Nem szabad veszélyeztetni Teged avval, hogy egy ilyen komoly panaszt figyelmen kivul hagy! Mikor vitt el utoljara orvoshoz? Mert azert neha el szoktak vinni a gyereket, és nekem elegge tul regnek tunik, hogy mondjuk 1 eve nem is latott orvos...

Nalaunk még az iskolaban is evente 1-2-szer volt orvosi vizsgalat. Egyutt ment az egesz osztaly. Nektek nincs ilyen?

Szoval valakinek arrol is tudnia kene, hogy nem foglalkozik az egeszsegi panaszoddal anyukad, mert ez nincs rendben! Esetleg ha tudod a sajat haziorvosod telefonszamat, folhivhatod, es elmondhatod neki. Barmelyik megoldas jo, csak valamiylen modon szerezzen rola tudomast felnott, hogy anyukad nem visz orvoshoz, pedig kéred, es arrol, hogy mi a panaszod. Remelem, segítenek. Merrefelé laksz?

2011. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!