Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha nem akar megszunni?

Mit tegyek ha nem akar megszunni?

Figyelt kérdés
Hajnal fel4kor arra keltem hogy iszonyat hevesen ver a szivem igazabol mas tunetem nem volt. Csak ez a rettento gyors szivveres. 27 eves lany vagyok. 2020 ota panikbetegseggel es szorongassal kuzdok. Eddig csak rohamoknal volt gyors a pulzusom de most ejjel alvas kozben a semmibol jott elo. Bepanikoltam,felugrottam az agybol bevettem egy szem xanaxot majd par percre ra elmult. Nagyon feltem hogy szivrohamot kapok es a gyerekekkel voltam egyedul. Nem is tudtam vissza aludni. Reggel rettegve vittem el a gyerekekt oviba feltem nehogy rosszul legyek. Mitol lehetett ez most nekem.? Ma deltol folyamatos heves szivveres kisert. A gyomrom gorcsbe van h mennem kell a suliba oviba a gyerekert...igazabol latom a ruhamon milyen gyors a pulzusom bepanikolok es folyton figyelem a szivveresem erzem h milyen gyors majd rosszul leszek...nagyon elegem van mar belole. Kiut ugy erzem nincs
tegnap 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kapj be pár mgb6-ot, aztán ha fogad a doki, akkor beszélgess vele. Ha mindig a témán pörögsz csak rosszabb lesz. Foglald el magad valami olyan dologgal, ami ki tud kapcsolni, pl. valami sport?
tegnap 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Rosszat álmodtál, felriadtal és bepanikoltal. 2 gyerek mellett, 27 evesen amúgy már nő vagy, nem lány. Menj pszichológushoz
tegnap 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Szia. Évek óta pánikbeteg vagyok, és volt, hogy napokig a pulzusom 120-130 körül mozgott nyugalmi helyzetben. Nekem tudod mi segített? Nekem a xanax, légző gyakorlatok semmit nem segítettek. Elmentem szívultrahangra a panaszommal. Mindent rendben talált a doki, de mivel sokszor magas volt a pulzusom, felírt béta- blokkolót. Nagyon minimális mennyiség amit reggel beveszek. Kb 1/2 éve szedem, és azóta egyszer sem volt pánik miatt heves szívdobogásom. Én áldom a dokimat azóta, mert ha jön is a pánik, kb 1 percen belül visszaáll a normál szívverésem.
tegnap 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!