Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálja ezt a nővérem?...

Miért csinálja ezt a nővérem? Ennyire utál?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta valami baja van velem a nővéremnek. Régebben mindig azt mondogatta, hogy engem csak azért szeretnek a szüleink, mert én vagyok a legfiatalabb. Múltkor elhatároztam, hogy elkezdek fogyni, és az ő segítségét kértem. Mikor elkezdtünk edzeni, ő azt mondta nekem, hogy felesleges erőlködni ha nem csinálom rendesen. Ma pedig azt mondta biztosan azt hiszik mások,hogy itthon csak én kapok enni. Aztán végignézett rajtam és nevetett. Kitakarítottam a fürdőt és a konyhát ő pedig elhordott mindennek, mert szerinte ez kevés. Amikor rossz kedve van flegma p*csának hív. Miért csinálja ezt velem évek óta? Szerintem nem adtam rá okot, hogy így bánjon velem. Mostmár egyenesen utálom amiért bánt engem.

2017. febr. 20. 22:19
 1/10 mariann0227 válasza:
32%
Féltékeny rád
2017. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Féltékeny a fiatalságodra meg a kazettás wokmenedre.
2017. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Talán ha őt kérdeznéd meg?
2017. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Jó, akkor most kezdjük előröl..


-Mennyi idős vagy?

-Hogy hívnak?

-Merre laksz?

-Mit érzel amikor bánt?

-Szoktál szorongni?

-Mi a hobbid?

2017. febr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Ilyen dolgok miatt nem beszélek vele egy éve! Az én nővérem se képes 37 évesen feldolgozni hogy van egy húga!!! Szomorú de sok ilyen van.

Nálunk nagyon eldurvult a helyzet. Mindenfélének elhordott. Csicskának tanulatlan par.asztnak nevezett stb...mensi előtti hisztinél rám akarta hívni a rendőrséget! Nem sorolom! Jobb az ilyet kerülni.

2017. febr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 5-ös, látom neked is problémáid vannak.. Mindenkin én sem tudok segíteni, de ne kímélj, beszélgessünk.


Tehát pontosan mikor kezdődött?


- Milyen hatással volt ez az életedre?

- Gyakran sírsz?

- Vannak elfojtott érzéseid?

- Milyen típusú zenéket kedvelsz?

2017. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is féltékeny. A probléma akkor kezdődött, amikor megszületettèl, és a figyelem rád szerződött, ő pedig háttérbe szorult. Ezen nem tudta magát túltenni, és/ vagy hogy osztozkodni kell. A szüleid nem tettek különbséget köztetek? Esetleg ő problémás gyerek volt, te nem, te jó tanuló voltál, te nem, te jobban csinálsz mindent, mint ő, neked van jó munkát/ pasid neki nincs? És mekkora a korkülönbség?
2017. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sosem tettek különbséget köztünk.. Mondjuk rá eléggé haragszanak amire okuk is van... Nem tudom mi jó neki ebben. 13 éves vagyok ő 23.
2017. febr. 22. 15:18
 9/10 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
5%
Biztos arra irigy hogy te nem adsz okot a szüleidnek a haragra, nem rontod el. Elég borzasztó. Nem tanács DE esküszöm én a helyedben eljátszanám a szüleimmel hogy lehordanak amiért "cigizek". Aztán ha utána sem lesztek jóban csak kárörvend, akkor meg elmondanám a képébe hogy kamu. Próbáld megkérdezni valakitől mit utál benned.
2017. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
AZÉRT MERT EGY IDIÓTA!
2017. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!