Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővérem nagyon utál engem nem...

Nővérem nagyon utál engem nem értem miért 14 éves vagyok ő 17, és mindig szemét velem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az alap ott kezdődik ha nekem van valamim mindig kér , adok hátha ő is kedves lesz, ha neki van valamije akkor sose kínál meg. A 2. Sosem takarít el maga után és anya engem csesz le mert rám keni, és nem tudom magam kimagyaráznoi, ha apa megkér hogy rakjunk rendet mindig övé a konyha enyém a sok szoba, és megkértem mosogasson el és azt mondta biztos hogy nem és a poharakat csak egymás mellé tette és kimentem rendet rakni és a szüleim haza jöttek és mindig azt mondja hogy ő többet segített. A legviccesebb, amikor csinál tojást, tükör tojást mindig csinál és amikor kérek tőle csak akkor ad ha elmosogatok utána. Mit csináljak? Unom már

2016. dec. 23. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem adsz neki semmiből

2. Nem takarítasz, és rávered a balhét.

2016. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz. Mármint ez normális testvérek közt maximum 13 éves korukig szokott menni. A rivalizálás. Egy 17 éves lány már lehetne olyan érett, hogy nem csinál ilyeneket. Még kell mondanom a szüleimnek, még neki is. Vagyis először neki, hogy ha nem változtat, akkor be lesz köpve.
2016. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad :)
2016. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd mert még jól is esik neki hogy ugráltathat.
2016. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azaz gond ha szivatnam akkor a barátjával gyűlik meg a bajom
2016. dec. 23. 23:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Ő a bizonyíték, hogy kiskorú gyerekeknek nem kellene még pasizni. Testileg érett, agyilag gyerek a legtöbb.
2016. dec. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valójában mindketten a kamaszkor különböző periódusában vagytok,emiatt is nehéz lehet nektek.El fog múlni, de egy jó pár évig biztosan így lesz. Te nem tudsz magadnak tükör tojást készíteni? A rendrakás felosztásában a szüleidet is be kéne vonni.Te is tanulsz ugye? Legyen állandó azok a részek amiket takarítani kell. A mosogatás minden másnap ha csak ketten csináljátok.Amikor a tesód a barátjával van te menj el valahova a te barátnőddel.Ne hagyd magad a testvérednek.
2016. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
14 múltam 2 napja úgy gondolom nekem még nem kell barátnő. Nincs barátnőm
2016. dec. 25. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!