Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyissam fel a nővérem...

Hogyan nyissam fel a nővérem szemét?

Figyelt kérdés

A nővéremnek "álompasija" van de ő csak kihasználja. Nem magyar (japán) ezért nem tud olyan sokat magyarul de egész jól halad. És a nővérem mindig kibeszéli őt a barátnőivel. Pedig a srác nagyon kedves és figyelmes (ne értsétek félre:D). Szerintem a nővérem nem érdemli meg őt. Csak nem akarok beleszólni mert akkor úgyis én szívom meg. Olyan rossz nézni, hogy a pasi mennyire szereti őt és mindig boldogan jön hozzá. Ez már nekem esik rosszul. Nem szeretném, hogy a nővérem ilyen legyen vele mert ő ezt nem érdemli meg. Amúgy volt egy másik pasija és neki a szemébe mondta, hogy nem szerette soha (ezt én is láttam) és szegényt is úgy sajnáltam, annyira csalódott volt :S. Mielőtt a nővérem mondta volna neki én már akkor szóltam a pasinak, hogy szerintem ne maradjon velem de nem hallgatott rám és mielőtt elment volna mondta, hogy igazam volt. Utána meg a nővérem lecseszett. 19 évesek mind a ketten.

17/L


2010. jún. 23. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Majd ő elb@ssza az életét egyedül nyugi!Te élj normálisan,az Ő primitívségével meg nem is kell törődni.Majd 40 évesen,mikor egyedül lesz,mint a kisujjam,talán rájön,mekkora kretén volt,csak akkor már késő lesz.Ne aggódj,az ilyeneknek azért ekkor az arcuk,mert nem tudnak megtartani egy férfit,ezért inkább elmarják maguk mellől.Hülye,hát hagyni kell.
2010. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
51%

Szerintem nem kellene BELESZÓLNOD!


Tudod magánügy,tehát nem rád tartozik.

2010. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem se szólj bele, mert te szívod meg. Majd ha teljesen elmar maga mellől mindenkit, akkor talán elkezd változtatni a stilusán. Hidd el, a saját példámból tudom.
2010. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Persze..ne szóljon mi? Az előző pasiját is elküldte utána ezt is, utána lesz még vagy 3 és azt a hármat is. Azért az gáz lenne...

Szerintem ülj le a tesóddal beszélni hogy ne csinálja ezt mert ő fogja megszívni. Ha meg nem hallgat akkor így járt.

Nem szeretnélek megbántani, de tudtad, hogy ilyenekből lesznek az "utcanénik"?

2010. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
A hülyék dolgába nem is kell beleszólni,azzal nem ér el semmit,maximum a tesó vérig sértődik,és még az lesz a hülye a végén,aki szólni mert neki.Szóval nem kell belefolyni.Úgyis boldogtalan kis divatszingli marad,Te meg egy normális ember.Az éppen elég büntetés lesz neki,és akkor majd eheti a penész,mikor majd látja,hogy Te a jó lelkeddel,és érző szíveddel jobban boldogultál a magánéletben,mint Ő.
2010. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát mindenki a saját hibájából tanul, ugyhogy inkább csendben próbálj maradni, és minél kevesebbet foglalkozni velük. Egyébként a fiukat a lányok mindig kibeszélik a hátuk mögött.
2010. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Japán? Imádom a japánokat*-*


Szerintem se tudsz sok mindent csinálni :S. Előbb utóbb talán tanul a hibáiból. :/

15/L

2010. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bicska? :P
2010. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább a srácnak kellene felnyitni a szemét, de valóban, ez nem a te dolgod!
2010. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 elika ***** válasza:
Nagyon lelkiismeretes ember vagy, a szüleid büszkék lehetnek Rád! A rokonait/ szomszédját nem választja az ember, hanem kapja- így ne vedd a szívedre, ha a nővéred Jégkirálynő. Talán egy idő után tanul a dolgokból, de az is lehet, örökké ilyen lesz. Az lenne a legjobb, ha a kapcsolatot szüneteltné a japán fiú, hogy a nővéred pitizne neki, futna utána( ez rosszulesik a nagyképűeknek, mert azt szokták meg, hogy ő utánuk futnak). Fel a fejjel, nem te vagy a dilis!
2010. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!