Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyissam fel a nővérem...

Hogyan nyissam fel a nővérem szemét?

Figyelt kérdés

A nővéremnek "álompasija" van de ő csak kihasználja. Nem magyar (japán) ezért nem tud olyan sokat magyarul de egész jól halad. És a nővérem mindig kibeszéli őt a barátnőivel. Pedig a srác nagyon kedves és figyelmes (ne értsétek félre:D). Szerintem a nővérem nem érdemli meg őt. Csak nem akarok beleszólni mert akkor úgyis én szívom meg. Olyan rossz nézni, hogy a pasi mennyire szereti őt és mindig boldogan jön hozzá. Ez már nekem esik rosszul. Nem szeretném, hogy a nővérem ilyen legyen vele mert ő ezt nem érdemli meg. Amúgy volt egy másik pasija és neki a szemébe mondta, hogy nem szerette soha (ezt én is láttam) és szegényt is úgy sajnáltam, annyira csalódott volt :S. Mielőtt a nővérem mondta volna neki én már akkor szóltam a pasinak, hogy szerintem ne maradjon velem de nem hallgatott rám és mielőtt elment volna mondta, hogy igazam volt. Utána meg a nővérem lecseszett. 19 évesek mind a ketten.

17/L


2010. jún. 23. 17:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
De akkor a pasinak hogy szóljak?:S Nem szeretném, hogy ő is csalódjon. Ő mindig olyan pasikat fog ki, hogy más örülne ha találna egy olyat. De ő mindig direkt becsapja őket :S
2010. jún. 24. 20:01
 12/12 anonim válasza:

adja nekem,ha neki nem kell :P én is szeretnék japán pasit örülnie kéne,hogy neki összejött..

19/L

2010. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!