Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A növérem megcsalta a férjét...

A növérem megcsalta a férjét és rám kente a?

Figyelt kérdés

A növérem megcsalta a férjét (majdnem szex lett)

szoval kiderült mivel fbos beszélgetést a férje elolvasta. Mivel én náluk lakok egy ideig (1-2 honap mivel lakást keresek) rám fogta hogy én irkáltam a srácnak. Az egész család szemétnek tart ez miatt mégis mit tegyek?

22 ö 25


2015. júl. 14. 18:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Szia.


Neked van férjed kérdező??


Mert ha nincs akkor elválallhatad volna..... Mert csupán ismerkedni nem tilos

2015. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10%

11es vagyok csak nem sikerult befejeznem. A mondani. Valomat (telorol irok)

Ha független no vagy elvállalhatad volna.

Es 4szem közt leülni megbeszélni hogy ez utolsó hogy te vited el a balhét helyette.



Ez lett volna sztem a jo döntés..

Hatha észhez kapot a tesod.


Ha meg párkapcsolatban elsz akkor szemét húzzas volt a tesodtol.


Tudod"való színű hogy kapcsolt es számított rad"sőt sztem ha bizonygatod hogy nemm te voltal es te sem kockáztatsz...max hogy onnan. Szepen elkoltoztet.

2015. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%
Sok itt az álszent... :D
2015. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
10%

Nem akarom belerángatni mert az apukánk fönöke..szoval nagyon necces az ügy. Ha kiderülne tuti apa hülyeséget csinálna és elveszitené a munkahelyét


rám fogta hogy én irkáltam a srácnak. Az egész család szemétnek tart ez miatt mégis mit tegyek?


Most akkor tudja az egesz csalad vagy nem?



Ezert gondolom azt hogy te kavarsz es nem a nővéred!


Nővéred miatt Ennyit nem valalsz... De apukád munka.h.viszont igen.

Ezert vagy aljas,higy családot akarsz tönkretenni "nővéredet"es te fogtad a noveredre ebbe is biztos vagyok!



Facebok.j. Nem nehez hozz ferfi had ne keljen ragoznom!

Ha igaza van a tesodnak remelem falhoz csap az egész családdal egyutt mert megérdemelned!

2015. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

ez a kifogása amit rádkent ezt valaki elhiszi??? de most komolyan?

abszurd hogy te irkaltad volna a sracnak...az ő nevében

2015. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Az egész család azért utál mert hogy én irkáltam a pasinak tuti a növérem nevében (ezt hiszik)..akinek nem világos az olvassa el amiket eddig irtam.

Lehet most utál a családom de nem akaorm hogy apa szivja meg ezt a növérem miatt.. Ez a baj.

Egyébként nem fogom magamra vállalni! Alakuloban van egy sráccal nem fogok elcseszni a növérem miatt aki aljas volt velem..

2015. júl. 15. 12:26
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyir aljas,akkor nem is kell kihasznalnod.!költözz el!
2015. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem tudok elköltözni ezt is irtam. Lehet itt gyk-n könnyü ezzel dobálozni hogy "jaj gondod van? költözz el!" nem tudom akik ennyire ezzel dobáloznak ilyen pénzesek hogy 1 nap alatt eltudnának költözni? Jo nekik...
2015. júl. 15. 13:12
 19/20 anonim ***** válasza:

Ott vagy a nővérednek mert lakást keresek..?akkor van egy kis. Penzed.


Miert nem laksz a szuleidnel inkább...es ha kidob a tesod.?mivel egymásra fogjátok a srácot??mert gondolom mar most nagy a feszültség köztetek..


Vagy ugy gondolod hogy a tesod mellet fére raksz egy kis penzt utanna elköltözol.... Es bevagod a durcat hogy latni se akarod.?

2015. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ez a sok álszent ember itt.. Az hogy miért nem szülökkel lakok nem ide tartozik. És igen eddig ugy volt hogy ott lakok egy dbig és gyüjtök pénzt és elcuccolok. Amikor hozzájuk költöztem nem tudtam hogy ez lesz..
2015. júl. 15. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!