Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A növérem megcsalta a férjét...

A növérem megcsalta a férjét és rám kente a?

Figyelt kérdés

A növérem megcsalta a férjét (majdnem szex lett)

szoval kiderült mivel fbos beszélgetést a férje elolvasta. Mivel én náluk lakok egy ideig (1-2 honap mivel lakást keresek) rám fogta hogy én irkáltam a srácnak. Az egész család szemétnek tart ez miatt mégis mit tegyek?

22 ö 25


2015. júl. 14. 18:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg, hogy miért tetted volna?
2015. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Már megvolt. Az a válasz hogy mert féltékeny vagyok rá blabla...
2015. júl. 14. 18:16
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Ki az akiben megbízhatsz ilyen helyzetben? Esetleg egy külső barátja a családnak van? Muszáj, hogy mentsd magad. Amúgy meg tényleg muszáj, mivel a nővéred komolyan gondolta azt a megcsalást, ha képes arra is, hogy rád fogja. Meg is fogja tenni. Azt is majd rád fogja?!
2015. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
A sógorod nem ismerte fel a neje stílusát? Vagy felismerte, de egyszerűbb volt téged megvádolni, mint imádott hölgyében csalódni.
2015. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Na, itt az ideje előrángatni a fickót és szembesíteni. Kikérném magamnak a vádakat, és biztos, hogy odavinném a pasit, hogy lehet nyilatkozni, minden figyelmeztetés nélkül.
2015. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Ez még nem megcsalás.
2015. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
Már bocsánat, de a pasinak semmi köze a férj, nővér és húg gondjaihoz.
2015. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Mondom majdnem lefeküdtek szoval miért is ne lenne ez megcsalás?

Nem akarom belerángatni mert az apukánk fönöke..szoval nagyon necces az ügy. Ha kiderülne tuti apa hülyeséget csinálna és elveszitené a munkahelyét

2015. júl. 14. 19:30
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Hát, ha nem akarod "belerángatni" valamibe, amiben nyakig benne van, akkor vállalod a riba_nc szerepét. Remek választás! Gratulálok! Pont nem érdekelne, hogy mit szól a főnök meg apukám, amikor engem szidnak. (Amúgy apukádnak mi köze a tesód házasságához? Ha olyan buta, hogy emiatt elveszítse a munkahelyét, akkor az már régen rossz.)
2015. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%

Már miért írtál volna te a nővéred fb-járól akárkinek is? A drága férjet is kérdezd meg, hogy minek vette el a nővéredet, ha még azt sem ismeri fel, hogy ő írt-e vagy sem.v A pasit meg hiába nem akarod belerángatni, ígyis-úgyis benne van, ő meg a nővéred keresték maguknak. Hívd el magatokhoz, aztán buktasd le őket valahogy. A nővéredet meg vágd pofán.


Apád miatt meg már hiába aggódsz, esetleg mondd meg a pasinak, hogy a majdnem-apósát talán mégsem kéne kirúgni olyan miatt, amihez semmi köze. Bár ez a mai világban semmit nem ér, ezek után úgyis ki fogja rúgni, erre készülj fel. De ha ügyes vagy, és elhiteted velük az igazat, akkor úgysem te leszel a hibás, hanem a nővéred.

2015. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!